Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazodásnak a jele?

Ez lehet beágyazodásnak a jele?

Figyelt kérdés

Naptár szerint 16.án lett volna ovum de viszont a fájdalom 17.én jöt. Együtt voltunk 13.15.17.18.-án ma reggel szúrkált a hasam a méhem körül szinte mint a menstruációs fájdalom csak sokkal enyhébben és nem is tartott sokáig.


Ez lehet beágyazodásnak a jele?

Ha igen melyik aktusól a legvalószínűbb?


Mielőtt jönnének a köztözködők NEM keresem a jeleket csak ilyen még nem volt.

Illetve ugyan úgy a férjemmel voltam mindegyik aktusnál szóval NEM az miatt kérdezem hogy melyik a legvalószínűbb mert nem tudnám ki az apa jelölt!

Csak mert sok kérdésben olvastam már ilyen kommenteket.



máj. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Akár lehet a beágyazódás jele is, ha 15-éig megtörtént az ovu. Amennyiben később volt, akkor nem lehet még beágyazódás.


Viszont én az elmúlt másfél évben mióta babát szeretnénk figyelem magam és már mindent is éreztem, beleértve azt is, hogy semmit nem éreztem. Szóval én a helyedben nem alapoznék a nemvárt előtti tünetekre.


Azért szorítok.

máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lehet. És de, figyeled a “jeleket”, baromira rá vagy pörögve miközben azt se tudod mi a fogantatás folyamata.

A beágyazódás az ovulációt követő 7-10 napon történik. Te jó indulattal is csak az 5-6 napnál tartasz.

máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyenkor még be sem ágyazódott volna, tehát "tünete" sem lehetne. Pár nappal az ovu után még bőven érezhető, ahogy a sárgatest esetleg irritálja a petevezetőt. És teljesen mindegy melyik aktusból a legvalószínűbb, mert a fogantatáshoz kell a petesejt. Egyedül a 18-i aktust zárnám ki a fentiek alapján, de azt sem teljesen. Bármelyik aktusból származhat az a hímivarsejt, amelyik végül behatolt a petesejtbe (ha egyáltalán, de tételezzük fel, hogy megtörtént a megtermékenyülés).
máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég korai lenne. Én nem hinném.

Egyébként ha nem figyelnéd a tested, nem ezen pörögnél, akkor nem született volna meg ez a kérdés :)

máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
38%
sok sikert!
máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg 16-17.e volt ovud,akkor még nem lehet egyáltalán beágyazódás! Ma még csak 21..
máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd mar szerencsetlent, h agyazodjon be. Mar ha van minek.

B*ssza meg mar itt mar minden vagy beagyazodas vagy terhes tunet?

máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!