Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből lehet még baba?

Ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés
9 napja voltunk együtt (05.12.) és holnap van a nem várt menstruáció kezdőnapja. Ma teszteltem reggel kíváncsiságból, de negatív lett. Csak ezen az egy napon voltunk együtt, 2x. Ekörül volt peteérésem is, plusz mínusz 1-2 nap. Viszont ez csak 9 nap az együttlét óta. Lehetséges, hogy emiatt lett negatív? Sosem pontos a menstruációm, de már nagyon kíváncsi voltam, így ma csináltam tesztet.
máj. 21. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Lehetséges, hogy a terhességi teszt negatív eredménye annak köszönhető, hogy még túl korán van ahhoz, hogy a teszt kimutassa a terhességet. A terhességi tesztek általában a beágyazódás után 7-12 nappal kezdenek el pozitív eredményt mutatni, mivel a hCG hormon szintje ekkor kezd el növekedni a szervezetben. Mivel a beágyazódás általában a peteérést követő 6-12 napon belül történik, lehetséges, hogy még nem termelődött elegendő hCG hormon a kimutathatósághoz.


Ha csak ezen az egy napon voltatok együtt és ez az időszak körül volt peteérésed, van esély a terhességre. Javasolt néhány nap múlva újra tesztelni, ha a menstruációd nem kezdődik meg időben. Ha továbbra is bizonytalan vagy, konzultálhatsz orvosoddal is, aki pontosabb információval tud szolgálni és szükség esetén vérvizsgálatot is végezhet a hCG szintjének meghatározására.

máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)
máj. 21. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha 9 napja volt kb peteeresed, akkor nem most fog megjonni, mert nem lehetne elvileg ilyen rovid a lutealis.
máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos például rövid a luteálisom, 8 nap... Megyek is vele dokihoz. Viszont amikor először említettem neki, kabe legyintett hogy nem probléma, igy is lehet baba. Pedig a jó orvosok közé tartozik.

A kérdésre vissza terve, lehet baba a dologban, aktustol számítva 14 nappal tesztelj es akkor már biztosabbat mutat🙂

máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-mas válaszoló: nem a peteérésem volt akkor, az egy két nappal előtte volt kb. Most nézem, naptár szerint azon a héten keddre írja a legtermékenyebb napot, de elvileg jópár nap ami termékeny lehet. Nem mindig egyformán van nálam a peteérés időszaka sem. Azért gondolom hogy a naptár szerintem nekem csak nagyjából mutatja.
máj. 21. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy naptar. Az nem pontos, azt hittem hasznaltal legalabb tesztet.

Tehat akkor valojaban nem nagyon tudod, hogy mikor volt, de ha pontos a ciklusod es mostanaban nem varod, akkor en nem hiszem, hogy a 9 nappal ezelotti egyuttletbol baba lenne.

Ahhoz ugye el kene talalni a peteerest.

máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja neem, nem használtam tesztet :) igen, ezért is vagyok nagyon kíváncsi, de szerintem nem jött össze.
máj. 21. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Pill, és megjósolom neked.
máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!