Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lenne ajánlatos az 1....

Mikor lenne ajánlatos az 1. gyermek vállalása ebben az esetben?

Figyelt kérdés
30 évesen kapom kézhez az orvosi diplomámat, már rendelkezem saját lakással és úgy tűnik, azt a férfit is megtaláltam, akivel ebbe belevágnék.

máj. 22. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás létedre ehhez segítség kell?


Amikor úgy érzitek, készen álltok rá...

máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak így tapasztalati úton gondoltam, hogy mikor lenne célszerű😅
máj. 22. 08:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Marika azt mondja, már el vagy késve, mert fiatalon jó szülni.

Zsuzsika azt mondja, várj még, dolgozz le 5 évet, majd utána szülj 40 évesen.


Ezzel mivel vagy előrébb?

máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az tuti hogy 35 előtt terveztem😁
máj. 22. 08:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 5 éven belül.
máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Az se mindegy mikor találtad meg a férfit pl, múlt hónapban vagy 2 éve :) Én pl 30 évesen ismertem meg a férjem, 2 év után volt eljegyzés, 3 év után esküvő, az esküvő előtt vágtunk bele a babaprojektbe, mégis úgy alakult kellett 3 év mire sikerült is. Persze ha ezt tudom nem várok eddig, de én pl ragaszkodtam hozzá hogy előbb esküvő, aztán baba :)
máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Az attól függ. Van gyakorlatod? Mikor mennél vissza dolgozni 1 év után vagy 3? Ha a helyedben lennék nem mást kérdeznék hanem magamban játszanám le. Ha van egy kis gyakorlatom és 1 év után visszamennék akkor valószínű úgy mennék el hogy legalább csed gyed legyen . És minél előbb. Ha úgy érzem hogy jó lenne még egy kis rutint szerezni akkor tuti várnék még.
máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok. És igen a párkapcsolat sem mindegy. Én 15 évesen jöttem össze a férjemmel. 24 és 28 évesen szültem. Most 31 vagyok . Nekem így volt jó. Itt csak te ismered magad és a körülményeidet. A ház egy dolog.
máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vártam volna 30 évesen koromig, ha semmi egészségügyi gondom. 25 évesen szültem az elsőt, és szültem volna korábban is, ha megvan a megfelelő partner. Szóval nem vagyunk egyformák, így ne is anonim fórumon várd erre a választ, akkor vállaljatok gyereket, ha mindketten akarjátok már a pároddal.
máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Ja, és még annyit hozzátennék, hogy nem muszáj éveket várni akkor sem, ha most ismerted meg a párod. Mi alig több, mint egy évet vártunk a megismerkedes után, és teherbe estem. Terhesen volt az esküvő is. Így is lehet. Te tudod, milyen a kapcsolatotok, és milyen beallitottsaguak vagytok ti. 9es voltam.
máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!