Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt...

Clearblue digitális teszt tévedhet pozitív irányba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csináltam egy clearblue digitális tesztet reggeli első vizeletből, és pozitív (1-2 hét) eredményt mutatott. Azóta csináltam predictor tesztet is illetve x epilt napközben, illetve másnap első vizeletből de negatív mindegyik.

Lehet hogy téved a cb vagy az az igazi?



máj. 22. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a t{bbi negatív, főleg a predi nem nagyon reménykednék,
máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Lehet hogy a digitális téved? Mitől íratta ki a pozitív eredményt?
máj. 22. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Én is azt mondanám, ha a többi negatív, akkor a CB téves eredményt adott, de csinálj belőle mégegyet és akkor meglátod majd.

Igazából a CB elég megbízhatatlan teszt.

máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csinálok reggel egy cb-t meglatom mit mutat :)
máj. 22. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kémiai volt, és èpp a hcg vége ürült ki a CB-nál. Nekem akkor volt a legerősebb a predictor, mikor a véremben már alig volt hcg.
máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
X-epilt még megérteném hogy negatív az a teszt elég sokára szokott átlagban pozitív lenni de a Predi elég hamar ki szokta mutatni. Szóval szerintem is cb.val tesztelj esetleg egy facelle teszt az is megbízható.
máj. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Ma reggel már negatív lett a cb teszt, vagy volt valami és nem maradt meg, vagy hibás volt az első.

máj. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!