Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen volt a beágyazódá...

Kinek milyen volt a beágyazódási vérzése? Tapasztalatok? (Már akinek volt)

Figyelt kérdés

máj. 22. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3 terhességemből 1nél volt.

Mensi elött kerek 1 héttel mire felkeltem egy 100Ft-osnyi vérfolt volt a fehérneműmön. Se elötte se utána semmi

máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 héttel az ovu után volt délelőtt pár órában némi barnás rózsaszín folyás. Sűrű, krémes àllagú.
máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici folt a bugyimon, amit ha nem akarok, lehet észre se veszek :D
máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Törlésnél a papír kicsit rózsaszínes volt délelőtt, meg egy pötty talán a bugyira is jutott, de erre már nem emlékszem pontosan. Kb időszerű vérzés előtti 5-6 nappal (azt hittem, hamarabb fog megjönni, végül nem jött meg).
máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt menstruáció előtt pár nappal, törlésnél pici véres nyálkás folyás, tettem is be tisztasági betétet, de semmi. Amúgy nekem volt többször is több napig barnázás, pecsételés menstruáció előtt, akkor sose voltam terhes. Szerintem ezt úgy lehet leginkább megkülönböztetni a hormon problémàtól, hogy tényleg csak 1 csepp valami, ha többször ismétlődik, esetleg több napon keresztül, akkor nem az
máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt pár nappal véreztem. Azt hittem megjött, de napokig semmi és kiderült nem is jön meg. Utolsó 2 terhességemnél volt így (most vagyok terhes a harmadikkal).
máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hátha látja valaki a kommentem.. tegnapellott azaz jun.2. estere eszrevettem a bugyimon egy kis ver cseppet es egy pici barnat hu gondoltam megjon megneztem a kalkulatort 7nap volt meg hatra na mondom biztos a stressz, jo is a nyaralas miatt tettem be egy betetet, semmi… masnap azaz tegnap delutan volt egy kis barnazas.. azota sem semmi neha erzek nagyon nagyon enyhe gorcsolest de tenyleg nagyon minimalis.. legutobb maj.11 jott meg most meg jun2. volt az egy csepp ver masnap a kis barnazas… lehet a stressz vagy beagyazodas? A mellem nagyon faj de az mensinel is szokott
jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es ha több nap is volt, akkor progi hiány
jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!