Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüneteim: Mellfeszülés,...

Tüneteim: Mellfeszülés, mellbimbó érzékenység, a méhemnél szurkáló, csiklandozó érzés, puffadás. Éjszakánként szájszárazság, gyomorégés. Lehet baba?

Figyelt kérdés

Félidőben voltunk együtt, 3 napja késik. Hőm 36.9-37.0 között van. Tesztelni még nem merek. Tegnap éreztem a szurkálást a méhemnél, e mellett kicsi görcsök vannak, mintha meg akarna jönni. Étvágyam nem sok, talán enyhe émelygésem van. Sűrűbben járok pisilni. Fáradékony vagyok. Enyhe szédülés.

Mikor teszteljek? Szerintetek?


2009. jan. 7. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
3 nap késés után már nyugodtan tesztelhetsz. Ha esetleg negatív lesz, ismételd meg pár nap múlva. A tüneteid alapján lehetsz babás.
2009. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Reggeli vizeletből, ugye?

2009. jan. 7. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a reggiből!

Én is ebben a cipőben járok, nagyon izgatot vagyok, de nem merek tesztelni, majd csak hérvégén

2009. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húúú, izgi...:D

Amúgy én is inkább hétvégére gondoltam, de lehet, hogy holnap reggel megcsinálom.

Neked milyen tüneteid vannak még?

2009. jan. 7. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha már 3 napja késik, akkor nem feltétlenül kell reggeli vizeletből megcsinálni a tesztet. Ezeket már a nap bármely szakában elvégezheted.

Én biztos nem bírnék várni még egy napot!!!!

Sok sikert!

2009. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!