Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert hiszik azt az emberek,...

Miert hiszik azt az emberek, hogy a szoptatas az vedelmet nyujt teherbe eses ellen utana meg mennek abortuszra?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, vagyis sokan nem, hogy ez egy varosi legenda. Egyszer a korhazban egy szobaba raktak abortuszosokkal es minimum ketten voltak a szobaban aki a szoptatast vedekezesnek hasznaltak es teherbe estek aztan mehettek abortuszra. Ez rosszabb mint a megszakitasos modszer..
2010. nov. 5. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

-hát azért mert ahogy mondtad városi legenda hogy véd. és azért is mert a szomszéd néni unokájának a kollégiumi szobatársának a barátnője még sose esett teherbe szoptatás alat.


--senki se látta.-


szóval ilyenek miatt aztán amikor velük is megtörténik van ámuldozás.


Az az igazság hogy még most a számitógépek és a fejlett orvostudomány ellenére is keveset tudnak egyesek a testükről.

2010. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rám 2001-ben kimondták, hogy meddő vagyok

8. nekifutásra lombikkal lett egy kisfiunk


szopizott, mi nem védekeztünk, hisz meddő vagyok, terhes lettem, de a 11. héten mentem abortuszra, mert nyitott koponyája volt a babának...


én ezért nem védekeztem, és ezért mentem abortuszra


valószinű, ha nem tudnád a fentieket engem is elitélnél...

2010. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sok embert hisznek meddonek, aztan akarhogy sikerul az elso gyerek (akar lombik, akar spontan csoda folytan), utana sokaknak hamar osszejon egy kov. terhesseg. Baratnom is mehetett abortuszra, mert az afrikai pasi jott, latott, gyozott es 17ev meddoseg utana egyejszakas kalandbol teherbe esett, aztan a gyerek 3-4 hos volt es ujra teherbe esett, mehetett abortuszra mert nem volt love masodik gyerekre. Na mindegy, ez egyeni a sztori.


A legtobb no akik szoptatas alatt esik teherbe azonban NEM meddo. A te eseted nem a tobbseggel tortent sztori.


Egyetertek az elso valaszoloval, sokan nagyon nem ismerik a sajat testuket, meg lenne mit olvasgatniuk a fogamzasgatlasrol, teherbeesesrol.

2010. nov. 5. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre egyszerü a válasz.Mert buták.Van egy ismerösöm,és most született a negyedik lánya,a második apukátol.Mert már van 2 az előző kapcsolatábol.Na most ő szoptatott és ugye teherbe is esett.+ gyerek után már lehetett volna annyi esze,hogy védekezzen.De ez legyen az ő problémája:)
2010. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szoptatás bizonyos körülmények fennállása esetén tényleg megakadályozza a peteérést, azonban ezt sokan leegyszerűsítik arra, hogy ha szoptatnak, nem eshetnek teherbe. :(
2010. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bosszanto, de hat nem en fogok menni sem szulni, sem pedig abortuszra. Meg nem en fogok sirni, hogy nincs penz ruhat, kajat venni az osszes gyereknek, szamlakat fizetni, nyaralni menni stb.
2010. nov. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!