Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Ebben a hónapban...

Fontos! Ebben a hónapban kezdtem hőmérőzni, sokáig alacsony volt, majd elkezdett emelkedni egészen 36,8-ig két napig annyi volt aztán visszaesett 36,6-ra két napig (gondolom ekkor volt pé). Tegnapra felment megint 36,8-ra. Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A délutáni,esti hőm pedig 37-37,4 körül mozog. Kíváncsi vagyok, hogy reggel mennyi lesz, szerintetek lehet babó? Már több mint egy éve próbálkozunk,de mivel most kezdtem a hőmérőzést még nem nagyon tudom mi mit jelent...EGyébként szabályosan mérem.
2010. nov. 5. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod csatolni a görbédet?
2010. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A görbe tényleg jó lenne, úgy jobban átlátnánk. Amúgy hanyadik napon tartasz a ciklusodban? Az normális, hogy peteérés után elkezd emelkedni a hő, ez általában így van, ez még nem jelent semmit, csak ha később még jobban megemelkedik. Akkor már sanszos, hogy baba lehet. A délutáni hő pedig szintén nem mérvadó.
2010. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Előre is köszi! [link]
2010. nov. 6. 09:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt hiszem ezt kell küldeni: [link]
2010. nov. 6. 09:09
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsi de nem igazán értem ezt a ciklus.hu oldalt :S

most felvette az adataimat máig, de hogy tudom majd holnap folytatni?

2010. nov. 6. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok! nem felejtettelek el, csak kicsit sűrű volt a napom:)

A görbéd szép, ovud is volt valószínűleg akkor, amikorra behúzta a gép. Amikor felmegy a hő és fennt is marad, akkor biztosan megvolt. Le nem igen maradtatok róla, mert jó sokat voltatok együtt.

Végül is a hőmérőzés lényege, hogy a ciklus első felében, amíg nem reped meg a tüsző, viszonylag alacsony a hő. Ovukor leesik (ezt nem midig lehet elkapni), és egy-két napon belül felmegy és fennt is marad egészen addig, amíg meg nem jön. Ez kb 12-16 nap. Ha ettől tovább magasan van, akkor már lehet gyanakodni, hogy sikerült a babó.

2010. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajj, elfelejtettem: a holnapit úgy tudod megadni, hogy mikor bejelentkezel kiválasztod a naptárból az aktuális napot, rákatt és feldobja, hogy nap részletei (vagy valami ilyesmi) ezt kell választani, onnan már menni fog! Ha mégsem írj ide és segítek!
2010. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi szépen a segítséget!!
2010. nov. 7. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Sok sikert!!!
2010. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!