Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kik azok akik hónap végére...

Kik azok akik hónap végére nem várják, és ovuláció környékén vannak! Hogy vagytok? Próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Én múlt hónapban voltam orvosnál,már 50napokra jött meg a menstruációm újra próbálkozunk!

A ciklus.hu szerint a hétvégére várhatom az ovulációmat, de már a héten esélyes vagyok babára,kritikus napok jönnek, ha a tegnapi célba érne kislányra lennék esélyes!!

Már már fanatikus vagyok, ne haragudjatok érte,de úgy izgulok!

Hol van még mikro tesztelhetek!


2010. nov. 9. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ááá pont itt szenvedek 17 cn en vagyok...tr még sehol...

:(((

2 naponta szexelünk de kezd gépies lenni

de lemaradni sem akakrok róla


milyen jó lenne tudni előre nem??mikor van tr

2010. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen sokkal könyebb lenne,sógornőm 5éve várja a csodát, mi még csak most izgulunk!

Mi is este reggel, még ébren se vagyunk de már igyekszünk,hogy megfoganjon!

27-én nem kellene hogy megjöjjön!

Neked??

2010. nov. 9. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 28-ára nem várom,most lesz szerintem peteérésem,mert a nyákom már jelez.Nagyon szeretnék már babát.Remélem ez a hónap sikeres lesz,majd írjatok.
2010. nov. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem 17.cn van ma.

Elvileg hétfőn volt ovum (ovuteszt vasárnap volt utoljára pozi), tegnap fel is ugrott a hőm, de ma megint annyi mint a ciklus első felében. Nem tudom hogy most mi van? Remélem ma is tudunk együtt lenni, hátha csak ma volt az ovum.

2010. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kedves utolsó muti a görbéd (első vagyok)

nekem is a nyák meg a méhszáj jelzi hogy lesz, vagy próbálkozik

de olyan mintha nem tudna megrepedni vagy nem tom

:((

pedig iszom a cicka-málnát is

2010. nov. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

7:19 vagyok

itt a görbém:

[link]


A tiéd milyen?

2010. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

húú de szép a tiéd..sztem 15 cn e esélyes voltál tr re:))

de még jó lenne ha holnap feljebb menne, ha nem megy akkor nem volt még nálad sem


nekem ma egész nap szurkál a petefészkem:))

remélem kiszabadul a tüszőm:))

2010. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok ! Én 25.-re nem várom ma vagyok a 13. napon. Hétfon éreztem hogy fájdogál a hasam és a derekam is így hamarabb voltunk egyutt az a 11. nap volt és tegnap a 12.napon is így már ma a 13.napon is kell hogy legyen még odabent valami. Remélem osszejon. Nem homérozok nem tesztelek ezeken már túl vagyok egyszeruen csak próbálok odafigyelni hogy a koztes idobe is megtorténjen aminek meg kell nehogy hónap kozben pont azok a napok maradjanak ki mikor a legnagyobb esély van a babára. Már nagyon rágorcsoltem már így most valahogy probálok nem figyelni tuneteket keresni mivel számtalanszor becsapott már a szervezetem. Lesz ahogy lesz aki meg akar szuletni az meg is fog ha akarom ha nem. Drukkolok mindannyiotoknak ! Kitartás !
2010. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Örülök,hogy ennyien itt vagytok!

Igen mi is próbálkozunk, én sem hőmérőzöm nem tesztelem,csapott már be!

Csak szeretjük egymást!

Remélem a legjobbakat nektek és magunknak is!:)

2010. nov. 10. 17:04
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Nálam annyi változás van,hogy ma délután pecsételést láttam a bugyimon,de a legrégebbi együttlétünk is 3 napos,lehetne ez szerintetek beágyazódás??

3nap alatt???

JAjj úgy izgulok!!

2010. nov. 11. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!