Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, reggeli rosszullét,...

Hányinger, reggeli rosszullét, nagy étvágy de negatív tesztek, volt vki így?

Figyelt kérdés
Hányinger,reggeli rosszullét,nagy étvágy mégis a nem várt előtt 4 napra megjött, barnásan, pecsételősen és 2 napig volt csak meg DE még mindig hányingerem van, eszek folyton nem keveset, de a tesztek negatívak.. első terhességemnél ugyanezek a tünetek voltak csak nem jött meg,anyum 3hónapig menstruált velem.. volt aki így is terhes lett?
2010. nov. 11. 11:48
 1/5 arbeitmachtfrei válasza:
30%
Ronda másnaposság lehet...
2010. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyan előfordul, hogy még megjön a terhesség elején, ill. barnázgatás van csak, de azért akkor a teszteknek pozitívnak kellene lennie, szerintem. De nézesd meg magad dokival.
2010. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem terhesség, akkor ciszta.

ezek a tünetek.

2010. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél ugyan így voltam, pecsételés, aztán az elmúlt, de a teszt csak a nemvárt után három nappal lett olyan halvány, hogy alig láttam. Doki szerint nem félidőben fogant ,nekem fogalmam sincs mikor mert nem hőmérőztem és nem tudom mikor volt pém.
2010. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Millio dologtol lehet hanyinger, nagy etvagy. Nem kell egybol terhessegre gondolni.
2010. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!