Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "mindjárt megjön érzés"...

A "mindjárt megjön érzés" konkrétan milyen? Inkább hasgörcsölés vagy inkább a hüvelyben lehet érezni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a hüvelyben éreztem. Olyan érzésem volt mint aki ha nem jut el sürgősen a wc-re elázik ott a helyszínen.:)Összeszorított lábakkal szaladtam de semmi, azóta 28 hetes vagyok.
2010. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, ez igazán jó hír!:-)

Boldog babavárást és könnyű szülést Neked!

2010. nov. 12. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, remélem sikerült neked is:)
2010. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem inkább görcsölt a hasam. A hüvelyemben nem éreztem semmit, és bár nem volt folyásom, de mégis úgy éreztem, hogy nedves vagyok ott lent és én is folyton kirohantam WC-re, hogy megnézzem megjött-e.
2010. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor görcsöl a hasam, ami átsugárzik a derekamra is. Nálam ez a "mindjárt megjön" érzés.
2010. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!