Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ártalmas a mellnöv...

Szerintetek ártalmas a mellnövelő szer a babára? Elég akkor abba hagyni a szedését ha megbizonyosodik az ember hogy terhes?

Figyelt kérdés
Ti nyugodt szívvel beszednétek a tabit???? Addig igaz miért ne lehetne az embernek szép melle ?
2010. nov. 18. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vazze! Te komolyan elhiszed hogy valamitől megnő a melled? Én tuti abbahagynám mielőtt babát terveznék. Ki tudja mi van benne!
2010. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a hókuszpókuszokban, így az ilyen állítólagos "csodaszerekben" sem. Nem tudnának rávenni még erőszakkal sem, hogy akár csak egy ilyen pirulát bevegyek... babatervezéskor meg pláne nem! Nem tudhatod mi van benne és az hogyan hat egy magzatra! Ha már szeded, gyorsan hagyd abba és kérd ki orvos tanácsát, mennyit várj míg kiürül a szervezetedből!
2010. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát szeretnél, még most hagyd abba! Vagy ha nem szeded, el se kezd! A babának már addig is árthat, hisz a terhesség legelején alakulnak ki legkönnyebben rendellenességek. Akármilyen természetes anyagok is vannak benne, csak sem egészséges, hisz megváltoztatja a tested, ill. egy részét. Egy növekvő kis szervezetnek nagyon káros lehet.
2010. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a baba a beágyazódásig nincs semmilyen kontaktusban a te szervezeteddel, tehát nem ártasz neki.

Csakhogy tudod-e, hogy mikor történik a beágyazás?

Ami pedig a mellnövelést illeti:

lesz részed szép nagy mellekben a terhesség alatt valamint a szoptatás során.

2010. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egészséges és jó a termékenységre is!!!!
2010. nov. 18. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban létezik mellnövelő, akkor szerinted miért nem ezt szedik a nők, miért plasztikai sebészhez mennek?
2010. nov. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem választani kellene: szép melleket vagy babát szeretnél. Ha előbbi, akkor szedd, ha utóbbi azonnal hagyd abba, ugyanis mire a teszt kimutatja, hogy terhes vagy, már rég károsodhat a babád. Egy gyermek egészségét pedig felelőtlenség kockáztatni egy ilyen hülyeség miatt.

Sok dologra ráírják, hogy egészséges, de mégsem az. Ez a mellnövelés is egy "mű" dolog. Egyébként meg minek, ha terhességre készül az ember lánya, hisz a 9 hónap alatt lesz csak igazán nagy és formás.

Remélem helyesen döntesz!

2010. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát szerencsére én nem vagyok olyan aki terhesség tervezésekor ilyet csinál....igazából van valaki aki többször tett fel kérdést erről és nem lehet meggyőzni hogy ne szedje ezt a szart.....


Ráadásul hiúságból szedi csak hisz nem is kicsi a melle....és inkább kockáztat

Nekem ez kicsit kiakasztó...és kíváncsi voltam mások hogy gondolják a dolgot.....szerencsére úgy mint én.


Itt a link :

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. nov. 18. 15:59
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja és hogy egészséges azt is ő mondta :)


Én nem hiszek ebben,,,,


Ráadásul rá van írva a készítményre hogy terhesség és szoptatás alatt nem lehet szedni....szerintem ebbe a baba tervezés ideje is benne van.


Köszi a válaszokat !

2010. nov. 18. 16:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudjátok mi jutott eszembe? (amúgy azt hittem megint ugyanaz a csaj írt be, mint a múltkor, azon én is kiakadtam).

Szóval én a dohányzással voltam ilyen érdekes dilemmában. Persze tudja az ember lánya, hogy nem szabad terhesen és el is döntöttem, hogy én nem leszek dohányos kismama. Aztán az első alkalom után, mikor nem védekeztünk ránéztem a cigisdobozra és valami félelmetes lelkiismeretfurdalás lett úrrá rajtam. Egyszerűen nem voltam képes rágyújtani. Nem tudom megmagyarázni, érdekes az ember, valahol mintha tudat alatt a szervezetem tiltakozott volna ellene. És a lényeg, hogy abban a hónapban tényleg összejött a baba.

2010. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!