Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy valaki ne...

Az lehetséges, hogy valaki ne vegye észre, hogy terhes? Van olyan ember akinek nincsenek egyáltalán tünetei? Maximum akkor mikor már kerekedik a pocakja?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Találkoztam olyan nővel aki 11hetesen ment el dokihoz először, mert a tesztek negatívak lettek, tünete semmi... és nem vérzett... És úgy gondolta valami baj van...

2009. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Vannak ilyen tünetmentes terhességek persze elég ritka! Azért általában az alap tünetek megvannak mindenkinél.
2009. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát, nem tudom. Volt egy lány(16 éves), akinek amikor nem jött meg a mensije, elment a dokihoz. És már akkor 5 hónapos is elmúlt a baba, vagyis döbbenés volt. Fiatal, iskolás, akkor már pasi nélküli..., elvetetni nem lehetett. Nagyon vékony csaj volt, én nem láttam rajta még akkor sem, hogy gömbölyödne. És (állítólag) nem tapasztalt tüneteket.
2009. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ez elég ritka azért hogy 5 hónapig ne vegye észre persze csodák vannak..
2009. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért hozzátenném, hogy nekem sem voltak tüneteim, de mivel terveztük a babát, sejtettem, hogy a mensi elmaradása mire utal.
2009. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de vannak olyan kismamák, akiknek a mensese is megvan a terhesség alatt?!
2009. jan. 14. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,


Van igen,

Én hallottam olyanról, hogy 7 hónapig megjött neki, sportoló volt az illető hölgy..és mind e mellet pocaklakója is volt. Hasa meg semmi.

2009. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!