Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok a vaterás one...

Tapasztalatok a vaterás one step ovuteszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megbízható? Hány nappal ovu előtt kezdett látszani a második csík? Mennyire erős a tesztcsík ovukor nálatok?
2010. nov. 25. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem megbizható volt, mensi előtt nem csináltam tesztete mert nem számitottam rá hogy kell, a 12-13 napon mutatta ki. ovuteszt is megbizható volt, nem volt erősebb a csík mint a kontroll de jól látszódott.


a hcg tesztem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

a nem várt napján este.

2010. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ajánlani tudom. Jól bevásároltam belőle, mert már fél éve próbálkoztunk. Ekkor megvettem egy jó nagy adagot, és láss csodát, most itt rugdos a hasamban egy kispasi.

Ha gonodlod, akkor a megmaradt tesztket olcsóbban, mint a vaterán ill. teszveszen eladom neked. Szerencsére nekem már nem kell, és ezek tutira jók, és most csak tárolom őket.

Ha gondolod írj, és megbeszéljük.

Mielőbbi gyermekáldást kívánok neked. Hidd el, hogy nincs ennél nagyobb boldogság a világon.

szia

2010. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


első vagyok ezek az ovutesztek lefotóztam kettő a két napon amikor pozitív volt egy a nem várt napján este ami szintén ilyen erős lett ezen felbuzdulva csináltam a hcg-t.

2010. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez meg az utolsó amit már csak azért csináltam hogy elfogyjanak a tesztek:

[link]

2010. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


na most jó lesz...

2010. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a fotókat különösen!:-)

Akkor ezek szerint Neked a pozi napokon sem volt olyan erős a tesztcsík, mint a kontrollcsík, ugye? De attól még pozitívnak számít.

2010. nov. 25. 08:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is használtam, nekem bevált. Igaz a tesztcsík soha nem lett olyan erős, mint a kontroll, de így is jól ki lehetett venni a változást. Én 2 ciklus alatt használtam, a 2.-ban megfogant a baba.
2010. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen csak ennyire volt pozitív amit itt látsz! szívesen a fotókat!
2010. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 4 évig próbálkoztunk sikertelenül.Gondoltam kipróbálom most az ovu tesztet hát ha be válik!Láss csodát elsőre sikerült!!!!:-)Tegnap voltam dokinál szívhangunk is van és ma vagyunk 7hetesek!Én csak ajánlani tudom az one step teszteket!!!

2010. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a hónapban kezdtem el ovu tesztet használni, hat napja minden nap majdnem olyan erős a csík mint a controlcsík, kíváncsi leszek lesz-e olyan erős is mint a control, mert három napja mondta a doki, hogy valszin 24 órán belül megreped a tüszőm, de a csíkom azóta se lett olyan erős mint amit elvileg pozitívnak értékelnek.
2010. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!