Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tüszőrepedés után 4-5...

Ha tüszőrepedés után 4-5 nappal megyek UH-ra akkor még látszódik valami a tüszőrepedésből vagy már meg sem tudják mondani, hogy egyáltalán volt-e peteérésem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
4-5 nappal utána már nem nagyon látszódik semmi. 1 nappal utána még lehet látni a nyomát, mert akkor valamennyi folyadék jut ki a tüszőből és azt hüvelyi ultrahanggal meg tudja állapítani az orvos. Legalábbis nekem 1 nappal a tüszőrepedés után látta a folyadékot.
2010. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A douglasban folyadék van olyankor, de pár nap alatt felszívódik, így nem biztos, hogy látni fogja már.
2010. nov. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 30. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Látni fogja, mert nekem a ciklusom 24. napján(16 napos ciklusnál) megmondta hogy volt és a jobb petefészkemből szabadult ki.
2010. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam: 26 napos ciklusnál.
2010. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!