Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó érzékenység, illetve...

Mellbimbó érzékenység, illetve alhasi fájdalom utalhat terheségre? Már 1,5 hete érzékenyek, illetve folyamatosan fáj a hasam,3 napja migrénem van ami szintén nem jellemző. De a mellem többi része nem fáj és hányingerem sincs. Lehet ez baba miatt?

Figyelt kérdés
Dec.24-én volt a menstruációm első napja,7 éve gyógyszert szedek folyamatosan, kivéve ezt a hónapot.
2009. jan. 16. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Vannak más tüneteid is? Hol fáj a hasad? Ha alul érzel szúró érzést, amolyan mindjárt megjön akkor az is terhességre utalhat. A hőmérsékeleted szoktad nézni reggelente? Ha terhes vagy akkor a várt menses után is megmarad 37 körül.(a peteérés napján megemelkedik és állandó marad a mensi napjáig, aztán viszont visszaesik a hő ha nem terhes az ember lánya) Ha jól értelmezem akkor most januárban hamarosan meg kellene jönnie. Nekem mensi előtt két héttel nagyon szoktak fájni a melleim. Viszont ha csak a mellbimbód körül érzékeny akkor az nagy valószínűséggel pocaklakóra utalhat :)Ha nem jön meg, akkor két-három nap múlva tesztelj:) Szerintem a Lilly, a pregnancy easy és a pregimax plus is jó. drukkolhatok, hogy babóca legyen? :)
2009. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.Túl rövid idő telt el a mensód óta.És még a gyógyszer is benned van.Az 3 hónap míg kiürül a szervezetből.
2009. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, tabi szedése utáni első hónapban különösen könnyen teherbe lehet esni. Egyébként is, ha már egy napot kihagyod a szedését, máris teherbe eshetsz. Azért kell várni a tabi abbahagyása után néhány hónapot, hogy a magzatot ne károsítsa.
2009. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Csináltam egy tesztet, pozitív lett. Nagyon örülök. csakaz a gond, hogy tüsszös mandula gyulladásom van és elkezdtem antibiotikumot szedni, remélem nem árt majd, azonnal abbahagytam (2 napig szedtem), s remélem a teszt sem téved.

2009. jan. 22. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!