Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hagyományos trükkök arra,...

Hagyományos trükkök arra, hogy mi legyen a baba? Mit kell enni, inni, csinálni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy javarésze babona. De a férjem és én nagyon vágyunk egy újabb gyerekre, és a férjem nagy álma, hogy legyen egy fia.

Szóval házi praktikák érdekelnének.


2010. dec. 1. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sztem ha rákeresel, sok ilyen kérdés volt már itt.

Nálunk bevált, hogy - bár nem szándékosan, de - nem peteérés napján voltunk együtt, hanem előtte, és lány lett. Most fiút várunk, lúgosítottam (nem drasztikusan, de ittam lúgosító teát, illetve kerültem a nagyon savasító dolgokat). És most peteérés napján voltunk együtt.

Pozitúrára is vannak ötletek, keress rá google-ban. :D

Ja, és a Jónás naptár is hátha bejön...:)

2010. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja, még vmi eszembe jutott. Állítólag együttlét előtt kávét kell innia és tojást ennie a férjednek. Szerintem ezt itt olvastam... :)

Majd írj ide, összejött-e!! :D

2010. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Multkor volt Dr. Czrizel Endrének egy műsora, ahol azt javasolta, ecetes vízzel kell szeretkezés előtt a hüvelyt kiöblíteni, és akkor nagyobb az esélye a fiúnak!
2010. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy népi mendemonda szerint ha az ágy alá kést teszel, akkor fiú lesz, ha tojást, akkor lány.
2010. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nálunk nem vált be.
2010. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudomanyos alap: a kisfius ivarsejtek lustabbak es gyengebbek, mint a lanyosak, ezert van nagyobb eselye a kisfiuk fogantatasanak peteereskor
2010. dec. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 fiúnk van...Hááát, csak a saját tapasztalat: Afrika! Nekünk ott készült mindkettő manó és mindketten kukacosak lettek...:)

De ha a megváltozott élelmiszerre gondolunk, akkor olyan táplálékok kellenének, ami sok fehérjét tartalmaz, mint pl a tojás, rizs stb...

(mikor nászúton/nyaralni voltunk) noszta ilyeneket szolgáltak fel. Reggeli 3-4 tojás volt a férjemnek, délbe szinte mindenhez köretként rizst adtak..Vacsira már nem nagyon emlékszem.

Jah, és mi akkor voltunk kint amikor peteérésem volt. Tehát a párom pont akkor evett ilyesmiket. Első babánknál mint a nyulak együtt voltunk, a második kézítése közben, viszont csak 1*, 2*...Nem is bíztam benne, hogy összejön. Szerencsénk volt.

Mi már nem vállalunk be többet elég ez a két kis pasi, bár én személy szerint szeretnék egy kislányt is, de fix, az is fiú lenne..

2010. dec. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

03:17 nagy hülyeséget írt. Talán csak elírta, de pont fordítva van!!! A fiúk kissebbek, könnyebbek, fürgébbek, de gyorsan felélik a tartalékokat, ezért hamarabb el is pusztulnak. Ovuláció napi szexből ezért esélyesebb, hogy fiú lesz, mert gyorsabban odaérnek a várakozó vagy épp kiszabaduló peteselythez. A lányok nagyobbak, lassabbak, de kitartóbbak, tovább élnek, így ha esetleg ovu előtti akció volt, akkor sanszosabb a leányzó. Tehát elvileg a lányok túlélik a fiúkat.....

Már egyszer leírtam ezt. A lényeg, hogy az állattenyésztésben már rég alkalmazzák ezt a technikát. De nem 100%-os.

2010. dec. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy a legfontosabb az időzítés, a sperma minősége és az együttlétek gyakorisága. Ez határozza meg a baba nemét.

Pl. ha ovu előtti napon van szex (tételezzük fel, hogy ez előtt pár napig nem volt, ezért nagyon sok, erős, egészséges, friss katona van), akkor nagyobb a valószínűsége, hogy ebből fogan majd a baba, nem a rá következő, ovu napi szexből, mert ebben az esetben lehetséges, hogy nem termelődött újra megfelelő mennyiségű és minőségű sperma....

Tehát szerintem 50-50%. Nem lehet teljesen befolyásolni, én magam nem is tenném.

2010. dec. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, még egy fél mondat. Ecetes öblítés: savassá(még savasabbá) teszi a hüvelyt, ami a spermiumoknak rendkívül kellemetlen, ezért menekülnek a méh felé. A fiúk, mivel fürgébbek, nagyobb eséllyel jutnak ki és élik túl....
2010. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!