Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet a legkönnyebben...

Hogy lehet a legkönnyebben teherbe esni? Már egy ideje próbálkozunk de eddig semmi. Hogy szokták kiszámolni, hogy mikor a legesélyesebb? Mi a legjobb módszer, ami be is válik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Murphy törvény szerint úgy lehet, hogy ne akarjatok babát, de azért "felejtsetek el" védekezni, egykettőre lesz baba :)


Komolyra fordítva a szót, ebben a poénban van annyi igazság, hogy ha nem görcsöltök rá, hamarabb terhes leszel.

2010. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült elsőre, hogy már évekkel azelőtt, hogy babát akartam (mert akkor még nem voltak meg a megfelelő körülmények) elkezdtem mérni és grafikonon ábrázolni az ébredési hőmet. Pár év alatt tökéletesen kitapasztaltam, melyik nap mi történik velem és mikor érdemes próbálkozni. Hát, így, de lehet, hogy csak szerencsém volt...
2010. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok, mint Te. Én az ébredési hő mérésén kívül még figyelem a méhnyaknyákot (ha tojásfehérjéhez hasonló, akkor van peteérés) és csinálok ovulációs tesztet. És fontosnak tartom a 2 naponta szeretkezést, főleg peteérés környékén (akkor akár naponta is), hogy a kis katonák ott várjanak a nagy pillanatra.

És abban tényleg van nagy igazság, hogy nem szabad rágörcsölni. Nálunk az első gyerkőc így jött össze 1 év után, amikor elhatároztuk, hogy most hanyagoljuk. Most a tesóval próbálkozunk, remélem hamarosan mindketten sikerrel járunk.

2010. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem! Az ébredési hő miben befolyásolja? Nekem az első babám lenne. Már egy ideje nem védekezünk. Volt pajzsmirigy alulműködésem de az már helyrejött, így a doki szerint jöhet a baba.
2010. dec. 2. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszolónak tökéletesen igaza van. Az én rövid történetem: több, mint 1 évig nagyon, de tényleg nagyon akartam egy babát, hőt mértem, méhszájat, minden kis tünetemet feljegyeztem, számolgattam, a neten is több oldalon megnézettem, hogy mikor lenne a legjobb időpont, és semmi. Teljesen kikészültem. Nem tudom miért talán a szervezetem így akart megmenteni a teljes idegösszeomlástól, de egyik hónapról a másikra viszont azt mondtam, hogy nem érdekel, nem foglalkoztam vele. Ez volt szeptemberben. Tegnap pozi lett a tesztem:-)) Szerintem én lepődtem meg a legjobban.
2010. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ébredési hő jelentőségét itt elég jól elmagyarázzák: [link]
2010. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!