Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztes kerdes. A pozitiv...

Ovutesztes kerdes. A pozitiv eredmeny utan 24-36 oran belul szabadul ki a petesejt, de honnan tudom mikor az "igazi pozitiv"?

Figyelt kérdés
Ket napig egyorma eros, majd erosebb a teszt majd visszafele ugyanez. De az ember egyszer tesztel, honnan tudom hogy a "legerosebb"? Estefele kell elvileg tesztelni, de akkor a kov hajnal csak 12 Ora, a kovetkezo reggel mar a 36ora... Tudom ennyire pontosan nem lehet, de most pl nekem a nagyon eros pozitiv utan ma hajnalban mar felment a hom, tegnap viszont nem ugrott le. Lehet h 12 Ora mulva mar volt tuszorepedes? De az nem akkor van amikor leesik? Nem ertem en ezt mar..,
2010. dec. 8. 09:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát az a kérdés... elnézést, kicsit értelmetlen. Hogy az erős pozitív esti teszt után hajnalban már megemelkedett a hőm. De azt olvastam, hogy az LH teszt azt mutatja mikor lesz, a hőemelkedés pedig azt mutatja mikor volt a tüszőrepedés... Lehetséges, hogy a pozitív teszt után már pár órával kiszabadul és nem 24 óra múlva és a hő rögtön emelkedik? Köszi
2010. dec. 8. 10:03
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Akkor pozitív, ha a tesztcsík ugyanolyan erős, vagy erősebb, mint a kontrollcsík. Ha a következő teszten már halványabb a második vonal, akkor már megtörtént az ovu. Az ovuteszt egy kémiai reakción alapuló teszt, ha pozitív, akkor hajrá! Ne a hődet nézegesd akkor már, az bizonytalan, annyi minden befolyásolja!

2010. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Hétfőn ugyanolyan erős volt, tegnap sokkal erősebb mint a kontroll csík és eddig ilyenkor másnapra esett a hőm, következő nap emelkedett. Most pedig ma reggelre már emelkedett és egyáltalán nem volt kifejezett hőleesés. Köszi
2010. dec. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!