Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képzeljétek pozitív a tesztem!...

Képzeljétek pozitív a tesztem! Elmesélhetem a történetem?

Figyelt kérdés
2,5 éve vártunk a babára, fél éve felkerestünk egy meddőségi központot ahol, 17 napja megtörtént az első inszeminációnk. Tegnapelőtt az esélytelenek nagy nyugalmával mentem az intézetbe tesztelni (minden teljesen ugyanolyan volt mint mensi előtt), és határozott POZITÍV lett a teszt!!!!Tudom, hogy még bármi történhet, (de nem fog :)) az ultrahangon nem is látszódott még, de akkor is leírhatatlan érzés hogy végre két és fél év után úgy tűnik sikült!!!
2010. dec. 9. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!
2010. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok jó egészséget és jó babavárást!!!
2010. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 9. 12:44
 4/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Kb egyszerre lesz babánk, én is a héten teszteltem pozit. :) Persze hogy minden ok lesz!!!!
2010. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok Neked! Te mikor mész orvoshoz?
2010. dec. 9. 12:48
 6/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! nekünk a Mikulás hozta A POZI TESZTET!!!:)
2010. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok mindenkinek. Én holnap szeretnék tesztelni. De félek a negatív eredménytől, és még nem is késik sokat.
2010. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
gratulálok
2010. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szép történet, gratulálok!!!
2010. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy elmeselheted a torteneted mi nagyon orulunk az ilyen jo hirnek!!!!

GRATULALOK!

Persze hogy nem lessz semmi baj!pozitivan mindig!ez az utolso hozaszolonak is szol! es megy a drukk!

2010. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!