Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegyük fel, hogy a lány...

Tegyük fel, hogy a lány kézzel elégíti ki a fiút és neki lesz olyan a keze, ha fél órával utánna nyúl fel, akkor is van esélye a teherbeesésre vagy akkor már meghalnak a spermiumok? Lehet így terhes valaki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és minden ilyen magazinban azt olvasom, hogy ha a fiúnak spermás lesz a keze és úgy nyúl fel, teherbe lehet esni. Igaz ez? Ha viszont a fiú kezet mos, a sima víztől is meghalnak a spermiumok vagy csak a szappantól? Előfordulhat olyan, hogy szappannal mos kezet és még mindig vannak élő spermiumok a kezén? Én tisztában vagyok valamennyire, hogy mitől lehet teherbeesni, le kell feküdni valakivel ahhoz hogy ez megtörténjen, de annyi hülyeséget és hiedelmeket írnak ilyenekbe, hogy az ember már azt se tudja, hogy mit higyjen. Ezt csak azért kérdezem, mert nem vagyok tisztába az ilyen dolgokkal, petting közbe is kell-e óvszert használni?Szeretném, ha valaki tisztán elmagyarázná ezt a dolgot, hogy végre mindennel tisztába legyek! Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 20. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Persze hogy terhes lehet így is az ember. Mikor én szexelek a párommal, és ő elmegy, lehúzza a gumit, már mondanom sem kell neki megy magától a fürdőszobába és mosakszik, megmossa a kezét és megmossa azt is, addig nem nyúl hozzám és nem is fekszik mellém. Ha nekem lesz olyan a kezem én is megmosom. Szappannal mossuk meg de ha simán leöblíted akkor is lejön minden róla.

Ha vársz fél órát...na eleve szerintem nem vártok fél órát, legalábbis elég higiénátlannak hangzik hogy valakinek spermás a keze vagy a farka fél óráig mert nem mossa meg. Szóval ha olyanok lesztek mosakodni kell és kéz. Felnyúlni akkoris tiszta kézzel kell ha nincs a kezen sperma. Petting közben nem kell óvszert használni, amennyiben vigyáztok hogy ne legyen a nemiszerved környékén olyan és ne érintkezzetek nemileg.

2009. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Petting során is teherbe eshet vki, ebben igazad van, mivel az előváladékban is lehetnek életképes spermák, de ha már levegővel érintkezik, nem sok esélye van. Másrészt nem olyan könnyű teherbe seni, mások pontosan akkor élnek nemi életet, amikor termékenyek, mégsem esnek teherbe. Szóval szerintem nem lettél terhes, de ha meg akarod magad nyugtatni a menszid napján csinálhatsz egy tesztet. És nem árt az óvatosság, legyen nálatok mindig óvszer, hátha esetleg több is történik.
2009. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Spermák vízben v levegőn meghalnak, ahoz közösülni kell.Máshogy nem megy...
2009. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumok a hüvelyben annak savassága miatt erősen maximum egy órát élnek. DE! A hüvelyből kb 20 perc alatt egy (nagy) részük a méhbe, onnan a petevezetőbe jut. Ott már kedvezőbb a közeg nekik, napokig is életben maradhatnak. Ha eközben spontán, vagy menetrend szerűen peteérésed van, terhes leszel. Kézmosás után lehetetlen, hogy életképes spermiumok megfelelő számban maradjanak a kezeden, még, ha vízzel mosod is le csak... Fél órával az után, hogy a kezedre száradt a sperma már nem lehetsz terhes, de mondjuk ki az, aki nem törli le a kezét ilyenkor..?

A teherbe eséshez a petting is elég, ha a sperma valahogyan a hüvelyedbe jut, a fenti kritériumok szerint.

2009. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tény: teherbe csak akkor esik valaki, ha egy hímivarsejt megtermékenyíti a petesejtjét. Az is tény, hogy a spermium gyorsabban éri el a célját "természetes" úton, tehát, ha ejakuláció során jut a hüvelybe, méhbe. Viszont ha azt nézzük, hogy ideális környezetben (nedvesség, hőmérséklet) több órán keresztül is életképesek (akár 24-48 óra), és mindeközben mozognak is... Én úgy gondolom, a legjobb megelőzni az esetleges "vajon.." kérdéseket. Petting alatt szerintem nem kell óvszer, de csak ésszel! És inkább mossatok kezet - akkor már talán szappan is akad a közelben -, ha másért nem is, legalább nem paráztok!
2009. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Légyszives ne írjatok akkora baromságot, hogy a spermákl pusztán attól meghalnak, hogy levegővel érintkeznek... A mesterséges megtermékenyítés önkielégítéssel kezdődik a férfinél pl, egy pohárba megy az anyag, sehol senki nincs elzárva eközben a levegőtől...:S

A víz nem kedvező közeg a spermák számára, de vízben történő közösüléstől is simán terhes lehet bárki. Lásd feljebb.

2009. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
azért arra én kíváncsi lennék, hogy akik szerint a spermák elhalnak a levegőn, azok szerint a hüvelyben és a méhben vákuum vagy esetleg nemesgáz van-e???
2009. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!