Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mercilon tablettát szedek...

Mercilon tablettát szedek (fogamzásgátló) Kb 3és fél hete tüszős mandulagyulladásom volt és a doktornőm felírt augmentint (antibiotikum). Mikor megkérdeztem befolyásolja-e a fogamzásgátlót, azt mondta nem, így nem védekeztünk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azóta hogy szedtem az antibiotikumot,állandó jelleggel hányingerem van,de nem hánytam! 3 hét után ma sikerült:9 ennek még így nem örültem,de azóta jobb,könnyebb.
2009. jan. 20. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze a barnás folyást okozhatja az is, hogy 3 nap gyógyszermentes nap után újra bevetted a tablettákat, még az sem kizárt, hogy a következő levél alatt végig ez lesz, de most ettől sem kell túlzottan megijedni. Jól felkavartad a hormonrendszered.
2009. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!