Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsavat és Elevitet is...

Folsavat és Elevitet is szedhetek egyszere?

Figyelt kérdés
Vagy melyiket ajánljátok, nem lesz sok a szervezetemben a folsavból? Köszönöm a válaszotokat! Nagyon tetszik ez az oldal hogy bármilyen kérdést fel lehet tenni. Mivel most a baba körül járnak a gondolataim csak ezt az oldalt nézem. Valószinű ma meg fog jönni mert már fáj a hasam. Drukkolok mindenkinek sikerüljön a babaprojekt.
2008. jan. 18. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is drukk neked!Én azt mondanám ha most tervezitek, először elég csak az Elevit, a folsavat meg ráér, ha terhes leszel, és vérvétel után a doki ajálja.Az Elevitben is van egy kicsi, ami elég lesz az elején.Én Elevit párti vagyok, de olvashatsz itt eltérő véleményeket,kérdezd meg az orvosod véleményét is.De ha hányingerre hajlamosabb leszel, lehet a Gravida válna be, de sokféle van.Sok sikert!
2008. jan. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Folsavat ráérsz még szedni.Előbb a terhesvédő vitamint szedd.Én a Gravidát szedem, nekem bevállt, de biztos ugyanolyan jó az Elevit is. Sok sikert.
2008. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj erről az orvosoddal.H ő mit javasol az elején,még a teherbeesés előtt.

Édesanyám végig csak Ferrofolic nevű vas és folsav tartalmú vitamint szedte.(Én is azt szedem.)Meg Vitafruit nevű koncentrált gyümölcslét.Keress rá googleban,és megtalálod.

Meg igyekszem odafigyelni,és egy teljesértékű étrendet kialakítani.

2008. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi egy honapja probálkoztunk és össze is jött,de csak 2 hete szedem,(most 5 hetes vagyok)az elevitet,és folsavat is.Nekem a doki mondta h szedjem mindkettőt egyszerre,nem lesz gond.A folsav fontos,mivel csökkenti a vetélés esélyét,és a korai szülést!
2008. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs bajod az Elevittől? Én átfgok térni a Gravidára, mert amikor terhesség előtt azt szedtem, semmi bajom nem volt, most viszont terhesség alatt az Elevittől szinte fekete a székletem (a sok vastól), az is lehet, hogy a hányásom is attól volt, mert két napja nem vettem be és nem hánytam.
2008. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!