Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hysteroscopia után meddig...

Hysteroscopia után meddig normális a vérzés? Akinek volt, annak mennyi idő múlva sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Kedden volt a műtétem és még ma véreztem egy kicsit. De gondolom ez még belefér. Vagy nem?
2009. jan. 23. 17:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Na mi az? Senki nem tudja, hogy miről "beszélek"?? Méhtükrözés???????
2009. jan. 23. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok válaszolni, de kérdezlek, bocsi! Miért csinálták neked és mit mondott a doki mikor lehet próbálkozni? Nekem jövő héten valamikor csinálják, vagyis mensi után ami holnap jön...

Amúgy azt mondta egy védőnő, hogy kb addig vérzik az ember mint a HSG után, 1-2-3 napig, hiszen méhszájon keresztül mennek be a méh üregébe.

Milyen volt, fájt? Ne hari tényleg hogy faggatlak, de félek kicsit mi lesz.

2009. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem fájt. Altatás után, mikor felébredtem akkor éreztem egy nagyon enyhe görcsöt egy kis ideig, mint mensikor. Azóta sem fáj csak még ma reggel is vérzek. Nem nagyon éppen csak kicsit, de van. Nekem azt mondta a doki, hogy 2 hét nemi élet tilalom, utána várjak meg egy rendes ciklust és lehet próbálkozni. Azt is mondta, hogy nem ehez a vérzéshez képest jön meg a mensi, hanem rendesen, mert nem a méhnyálkahártyát szedték le. Egyébként nekem szív alakú volt a méhem és nagyon mélyen benyúlott az a pöcök, szinte teljesen kettéosztotta a méh üregét. Volt már két vetélésem azért csinálták meg. Remélem segítettem, nem kell félned, nincs mitől, de tényleg!!!
2009. jan. 24. 09:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked miért kell?
2009. jan. 24. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi az infot! Edig hiába kérdeztem bárhol, senkinek nem volt ilyen beavatkozása.

Nekem valami mioma vagy polip rajzolódott ki amikor a HSG-t csinálták és a doki szerint érdemes megnézni, hogy mi lehet ez odabent. Még nem beszéltem vele, de gondolom ha olyan amit lehet ott helyben "műteni" meg is csinálják.

Ez is megnyugtató, hogy nem kell hónapokig várni amig lehet próbálkozni. :)

Neked beavatkoztak? Gondolom igen, hiszen ha ott volt az az összenövés szerű akkor azt helyrehozták. :)

2009. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem meg is csinálták és szerintem neked is meg fogják. Bár én már eleve úgy mentem, hogy nem csak megnézi, hanem ki is veszi. Remélem most már sikerül végre a baba, mert már két éve próbálkozunk. Neked is sok sikert!!!
2009. jan. 24. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!