Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Nem egyérte...

Most akkor mi van? Nem egyértelmű ez a dolog nekem!

Figyelt kérdés

Nem tudom emlékeztek-e rám..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nos szerintem az pozitív volt (15.napon),DE megérkezett hozzám a One Step- Lh teszt is,nos azt folytattam!Szerintem az is halványka pozitív (szóval nem volt olyan erős a második vonal)!Most akkor mi van?Létezik ilyen?A 15.naptól folyamatos + LH tesztek?


2010. dec. 22. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs halványka + a lh-tesztnél. Majd meglátod, vagy egyforma, vagy erősebb a tesztcsík. De már a napokban + lesz, biztos.
2010. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy + ovuteszt:

[link]

2010. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó,akkor negatív!És a fenti feltett kérdésemnél a teszt pozitív vagy negatív????
2010. dec. 22. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
A linkelt kérdésnél az a teszt negatív.
2010. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a csík azért van, mert az LH hormon mennyisége folyamatosan nő, és az lh csúcs után megreped a tüsző. délután tesztelj, akkor van lh csúcs, ha van. De a linkelt kérdésnél az tuti negatív
2010. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mondjátok...!!!Pedig azt hittem az pozitív!Az a 15.napomon volt!Ma vagyok a 21.napon és egyre halványabbakat tesztelek...! :-(
2010. dec. 22. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy a 14. napon lett volna +.
2010. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!