Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7napja késik tegnap este...

7napja késik tegnap este teszteltem negativat, viszont melelm feszül és gyomorégésem hányingerem van és ahasam is szurkál mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj újra egy másik fajta teszttel is, de reggel, első vizeletből! Majd írj, hogy mi lett az eredmény! Ha pár nap múlva sem jön meg, érdemes dokihoz menni.
2009. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezekkel a tünetekkel pozitív lett!Ugyhogy tényleg tesztelj újra!
2009. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így jártam!!3 nap múlva egy másik teszt + lett!!!!Csinálj újat!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a köldököm alatt igy kiemelkedik a hasam ma fehéyr folyásom is volt kicsi ez mitöl lehet?mindkeépp reggle teszteljek?ha holnap tesztelek akkor az már jo?
2009. jan. 24. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok,csak nekem szombaton volt a 6.nap késésem,és negatív lett!holnap REGGEL tesztelek,más féle tesztel!légyszi írd meg veled mi lett,én is írok majd!!!!jó?
2009. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oksi,én jövöhétne megyke dokihoz
2009. jan. 24. 20:57
 7/7 nini24 ***** válasza:

Szia!


Mi lett az eredmény? Pozitív lett a teszt? Én is hasonló cipőben járok!

2009. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!