Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok érdekelnének,...

Tapasztalatok érdekelnének, hogy kinek hogy ment a teherbeesés több évi fogamzásgátló gyógyszer szedése után?

Figyelt kérdés
5 éve szedem és 1 éven belül abba szeretném hagyni. Nektek hogy ment utána a teherbeesés?
2009. jan. 24. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hosszú évekig szedtem, de mikor abba hagytam, nem az első, de a második hónapban megfogant a kisfiam! Sok szerencsét!
2009. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 évig szedtem..3 éve próbálkozom teherbe esni, eddig sikertelenül.. :(
2009. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm pont így volt,mint az 1.Mi már régóta próbálkoztunk,így kicsit képben voltam a dolgokkal kapcsoltban.Csak szünetet akart tartani,de a párja mondta akkor inkább ne is kezdje újra,jöjjön a gólya.Kiszámoltuk kb mikor van pé.-e és már a 2 hónapban terhes lett,neki is kisfia van.
2009. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én kb 4 évig szedtem. Áprilisban hagytam abba, akkor még nem volt szó babáról. Júliusban mondta a párom, hogy mi lenne ha jönne a gólya. Augusztusba próbálkoztunk először a babával és szeptemberben közölték, hogy terhes vagyok.

2009. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 4 évig szedtem a fogigátlót, októberben abbahagytam novemberben már babás voltam. Szoptatás abbahyagása után ismét elkezdtem szedni, akor egy évig szedtem, abbahygatam, mert szerettünk volna kistesót, júniusban abahagytam, júliusban teherbe estem. Utána ismét ugyanez ( szoptatás után f.gátló) , az júniusba abbahygtam , kihagytunk 6 hónapot, decemberben első próbálkozásra ismét terhes lettem. Sajnos a 3. baba elment egy hete. Nem tudom, hogy alkatfüggő vagy van köze a f.gátlónak hozá, de van akinek jön egyből, van akinek nem. Ez is anyira eltérő.
2009. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 és fél évig szedtem, s már 15hónapja próbálkozunk... :-( Teljesen egyénfüggő a dolog, sokaknak azonnal összejön a gyógyszer abbahagyása után. Én sajna nem tartozom közéjük.
2009. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
en 14 ev utan hagytam abba 3 honappal ezelott. azota probalkozunk, de meg semmi sajnos.
2009. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kitartás a próbálkozáshoz!
2009. jan. 24. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7 évig szedtem Diane35-öt. A harmadk gyógyszermentes hónapban terhes lettem. Az első hónapban nem is volt peteérésem, de ez szerencsére beállt magától, ráadásul 45 napra jött meg.
2009. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18 évig szedtem a fiogamzésgátlót, különbözőeket, és használtam Nuvaringet is ez hüvelyen belüli szintén hormonális fogamzásgátló. Mielőtt babát akartunk volna 1 évvel előtte már abbahagytam és az első alkalommal, ahogy megpróbáltuk sikerült is.
2009. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!