Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetne? Légyszi aki tudja...

Lehetne? Légyszi aki tudja csinálja meg a negatívját a teszteknek, kiváncsi volnék.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


nagyon koszonom


2010. dec. 25. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon halvány, de ott a csík. :)
2010. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom hogy hogyan kell negativot csinálni tesztröl,de azt mondom van ott még egy nagyon halvány csik.Mikorra nem várod??
2010. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pozitív, különösen az elsőn látszik. :) Gratulálok!
2010. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
nehéz lett volna normális képet csinálni róla?
2010. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
koszonom, igazábol ez kedden készult, 10 es volt, a 25-os meg nem mutatott semmit, az meg biztosan korai volt, ma kellett volna megjonnie, de egyelore semmi, remélem nem jon meg, kiváncsi volnék a negatívjára, aki tud legyszives segitsen.
2010. dec. 25. 19:45
 6/19 A kérdező kommentje:
ilyen lett és kész, bármennyire is profin fotoztam volna le, a csik akkor is olyan halvány lett volna ha fejen állva fotoztam is volna, vagy tán fessem be, húzzam ki eros pirossal hogy szemet szuro legyen még a vak is lássa?hm?orulok hogy legalább 2 foton látszik valami, aki akar abbol is lát valamit, vagy semmit
2010. dec. 25. 19:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Erről felesleges negatívot készíteni. Határozottan pozitív. Gratulálok!!!
2010. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
de kedves vagy, legalább egy picit jobkedvre derultem , mára nem vártam, ha megúszom a holnapi napot akkor már lehethogy, a 25-os meg ennyire sem mutatott, csak az bánt hogy a csikot lehetett látni de nem volt rozsaszin, azért kiváncsi volnék a negativjára is, mivel már nem nagyon hoszek a teszteknek, mindig csalodás volt a vége.koszonom a biztato válaszokat
2010. dec. 25. 20:00
 9/19 anonim válasza:
100%

Üdv!

Nem értek a tesztekhez, de a PS-hez igen. Megcsináltam a negativot mindkét képről:

[link]

[link]

2010. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
koszike nagyon!én sem értek hozzá de szerintem negativ az eredmény, mivel volt egy kérdezo akinek szinten a nagyon halványrol meg lett csinálva a negatív és neki látszodott a másik, nekem meg ahhoz képest semmi, és neki valoban pozitiv lett a késobbi tesztje/tesztjei, azert koszonom
2010. dec. 25. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!