Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy valami...

Lehetek terhes, vagy valami problémám van?Hétfőre vártam. Mai napig tüneteim: has puffadás, mell érzékenység – feszülés, le akarnak szakadni, éhségérzet, fejfájás,2 napja majdnem megjön érzésem volt, gyakori vizelési inger...

Figyelt kérdés
Aztán csak ma egyszerűen megjött, de nem úgy mint szokott, első naphoz képest feltünően sok a mennyisége, mindenemet eláztattam.
2009. jan. 24. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószinű hogy babás vagy, de azért csinálj egy tesztet.
2009. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szia, lehet terhes voltál pár napig.Már a tünetek alapján, csak korán elment.Ha kíváncsi vagy csinálj tesztet, de ez már tuti elment. Nem tudom ennek örülsz-e vagy sem, ha nem nem add fel.
2009. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem valószínű a baba, de mindenképp menj dokihoz, mert lehet volt, csak elment... :-(
2009. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az elmúlt ciklusban produkáltam MINDEN elképzelhető terhességi tünetet, és nem voltam babás sajnos. Azt hiszem, ilyen hülyén vagyunk mi nők összeállítva, hogy ha nagyon akarjuk, egyszerűen a szervezetünk elkezd terhesként viselkedni. Sajnálom, és szorítok Neked, hatha legközelebb!
2009. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!