Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek? Lehet,...

Mikor tesztelhetek? Lehet, hogy megtörtént a csoda?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt du. volt egy kevés barnázásom. Azt hittem, hogy meg fog jönni, mert nekem mindig van menzesz elött egy pár nap mikor pecsételek, de tegnap reggel óta kevés fehér krémes folyásom van. Más tünet nincs, csak talán annyi, hogy fáradtabb vagyok, de az sem vészes. Ha holnap veszek egy tesztet, nem korai még ha kedd reggel tesztelek?
2010. dec. 26. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mikorra nem várod? Ha nem jön meg aznap, másnap tesztelhetsz.
2010. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Azt se tudjuk a ciklusod hányadik napján tartasz és hány naposak szoktak lenni a ciklusaid. Így ki tudná, hogy korai-e kedd reggel tesztelned???

Aznap mikor meg kéne jönnie tesztelj reggeli első vizeletből, az nem korai.

2010. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Azt azért hozzá tenném,hogy akkor sem biztos,hogy ki fogja mutatni ha terhes vagy. Tényleg elég hiányos az infó,ami alapján választ lehetne adni!
2010. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!