Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több mint fél éve szedek...

Már több mint fél éve szedek fogamzásgátlót. Két ciklussal ezelőtt még a gyógyszer szedése közben megjött, aztán elkezdtem szedni a köv. adagot ekkor a "vérzésem" 2 nap volt. Csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Most érek a egy levél végére megint, a tüneteim csak annyi hogy pattanásosom, aluszékony vagyok és furcsa a mellem állaga. Nincs hányinger meg ilyesmi. Csináltam egy tesztet kb 2 hete de nem a reggeli vizeletből, neg. lett. Csináljak egy másikat? (van már 2 gyerekem).
2008. jan. 20. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.nekem volt ugyan ilyen tünetem 1 év gyógyszerszedés után is.doki azt mondta előfordulhat,mert felborítja a hormonháztartást.ha kételkedsz,csinálj egy másik tesztet,de reggeli vizeletből.vagy kérdezz rá az orvosnál.
2008. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél, de azért csinálj egy tesztet, bár szerintem a gyógyszered okozza ezeket a tüneteket. Lehet, hogy egy másik fajtát kellene szedned.
2008. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!