Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk. Úgy hallottam...

Babát tervezünk. Úgy hallottam, hogy egy pár napig célszerü szeretkezés mentesen tölteni a napokat, hogy a férjemnek megfelelő mennyiségü spermája legyen. Ti is vártatok pár napot a babaprojekt előtt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem mertem hátha lecsúszok róla, így középidőben 2 naponta szexeltünk mindig.

Naponta mi se csináltuk, nehogy túl híg legyen apuka része...

2010. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, hogy 2 naponta kell együtt lenni. Mi egész ciklus alatt így csináltuk. Mondjuk baba nem lett belőle, de ez már egy másik történet
2010. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban egy héttel előtte apócát megvontam minden jótól :-)

hogy minél jobb minőségű legyen. De sajnos most teszteltem negát :-( Majd legközelebb.........

2010. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, egyik gyereknel sem vartunk.

Az elso baba ugy fogant, hogy epp nagyon aktiv korszakunk volt, naponta ketszer minimum egyutt voltunk es 4-5. ilyen aktiv napon volt peteeresem, teherbe is estem.

Epp nagyon kivantuk egymast, babat is terveztunk, de nem pont a baba miatt voiltunk ennyit egyutt.

A masodik babat tervezve hadznaltam ovutesztet, peteeres kornyeken naponta egyszer-ketszer voltunk egyutt. Es az elso honapban megfogant a baba.

Szerintem ha egeszseges a parod, akkor csak emiatt nem kell turtoztetnetek magatokat.

De en nem orvos vagok, "csak" tapasztalatbol beszelek.

2010. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hülyeségnek tartom a megvonást.Szerintem a 2 naponta az ideális,és minél többször.

A legelső és legfontosabb dolog a babért,szerintem a sűrű szex.

2010. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!