Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen kivizsgálásokra számíth...

Milyen kivizsgálásokra számíthatók baba miatt? Nem sikerül már 3éve. Férjem rendben van csak nálam van gond.

Figyelt kérdés
Ma volt a férjem sperma vizsgálaton és a doki mondta,hogy minden rendben van nála jók a spermái.Így csak velem van gond.Beszéltem a nőgyógyásszal és elküldött egy nőhöz nem tudom orvos-e és holnap kell mennem hozzá de nem mondták miért és milyen vizsgálatok lesznek.Csütörtökre meg hüvelyi ultrahangra kell mennem.Mit néznek uh-on?És milyen vizsgálatok kellennek?Kicsit izgulok,hogy mi lesz.
2009. jan. 27. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az UH-on nálam a peteérést nézték a 9. naptól kétnaponta. Elküldhetnek vérvételre, hogy megnézzék a hormonok jól müködnek-e. Nálam végeztek hysteroskopiát /méhtükrözést/. Ezt altatásban végzik, nem érzel semmit. Még aznap hazaengedtek. Esetleg kérhet a doki petevezeték átjárhatósági vizsgálatot is. Szerencsére nekem ilyenre nem kellett mennem, ezért erről nem tudok írni. Remélem azért tudtam segiteni.
2009. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem már nézték a hormonokat vérből és kiderült,hogy sárgatest hormon alacsony.Többi jó.De ezt nem értem ha megvan az oka akkor mért kell menni további vizsgálatokra?
2009. jan. 27. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk is. a sárgatestem nem volt megfelelő. Ha pesti vagy nagyon ajánlon Dr. Elek Csabát. Ő kifejezetten ezzel foglalkozik. Keress rá a neten a Google-n. Nekem a 2. hónapban sikerült is a baba. Remélem így is marad!! sok sikert.
2009. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Pesti de azért köszi!
2009. jan. 27. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt terheléses cukor és inzulin vv, hormon vv, pct, hycosy, spermiogram a férjemnek és std szűrés, ciklus monitorozás, kb ennyi asszem
2009. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!