Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vááá asszem sikerült a babó,...

Vááá asszem sikerült a babó, tippeket kérnék hogy adjam elő a családnak, apukának? :-)

Figyelt kérdés

Holnapra kellett volna megjönnie és nem bírtam tovább megcsináltam a tesztet és ott a 2 csík!!!!

1 erős és egy kicsit halványabb :-)

Most fülig ér a szám, el sem hiszem :-)

2 baba lesz ,segítsetek hogy mondjam el az apukának ,vicces vagy megható variációk is jöhetnek?

Előre is köszönöm a válaszokat!És legyen nektek is szép napotok!!:-)


2011. jan. 3. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig rengeteg vizet iszom. A férjem azt mondta a szüleinek, hogy annyit ittam, hogy béka nőtt a hasamba.
2011. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:-)
2011. jan. 3. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Váááá

vááááááááááárj a 12. hétig akkor kiscipő, uh kép, vásárlás alkalmával el lehet kottyantani vagy hivd fel őket most és mondd el hogy egyel többen vagytok.

2011. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha kávézik a férjed, tedd a kávéscsésze mellé, a poháralátétre a tesztet kiskanál helyett:) Biztos, hogy észreveszi, és kellően felébred tőle reggel;)
2011. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán kávézik reggel de ez a megoldás nagyon tetszett hmm lehet nem kávéval de megcsinálom :-)
2011. jan. 3. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én bélyeges borítékba tettem a tesztet, feladó: gólya futárszolgálat; címzett: férjem neve. nagy betűkkel: SŰRGŐSSÉGI.

Ebéd előtt adtam neki--pityergett örömében, mert régóta várt baba volt.

2. terhességem véletlenke. itt én voltam aki meglepődött.

Elmondtam h apuka lesz megint, mire Ő: na b*meg, nem védekeztél? mondtam erre: használtál gumit? merthogy a gyógyszert kizártuk.

édesanyáméknak: visszakérhetnénk a babahordozót? szükség lesz rá pár hónap múlva.

2011. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeknek. Kicsit morbid, de már kamaszok voltak, és vették a lapot:

-Van egy jó és egy rossz hírem. A rossz hogy lesz még egy tesótok, és egy szobába kell összeköltöznötök, a jó az, hogy azért megtartunk benneteket is, és enni is kaptok.

Persze senkit nem raktunk ki a szobájából, és nagyon szeretik a húgukat. De első körben nekik így könnyebb volt feldolgozniuk a hírt.

2011. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek: kartonból készítettem egy egyszerű kis pólyát (olló+ragasztó) és ebbe dugtam a tesztet, ezt pedig

a vacsora mellé "tálaltam".

Családnak: áthívtuk őket hétvégén ebédre és ebéd után olyan tortát szolgáltam fel (magam sütöttem), aminek a tetejére egy pólyát cipelő marcipán gólyát biggyesztettem. Mindenki értette, hatalmas üdvrivalgás fogadta a tortát és a hírt is :=)

2011. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ötletem nincs, csak gratulálni szeretnék :)
2011. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent mindenkinek!!

Végül is 1 borítékba raktam 1 papírt amit félbehajtottam és azt írtam kívülre, hogy nyisd ki gyorsan!Belűre pedig oda ragasztottam a tesztet(1 zacsiba) és alá azt írtam, hogy gratulálok újra apa leszel!Kis díszítés,csinosítás és behívtam a szobába azzal az ürüggyel hogy kék halál van a gépemen... (ettől kicsit meg ijedt és azonnal jött be és ott várta a boríték az asztalomon :-) Végül is csak én sírtam ő meg nevetett örömében :-)

2011. jan. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!