Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedek tabit 4 hónapja, de...

Szedek tabit 4 hónapja, de már 1 hónapja óvszer nélkül vagyok együtt a párommal. Féltem, h terhes vagyok csináltam 2 tesztet és negatív lett. Voltam dokinál is, aki azt mondta UH vizsgálat után, h nem lát semmi különöset. Az UH mennyire biztos?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az UH EZER SZÁZALÉKBAN BIZTOS!!!!!!!
2008. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti, ne félj ennyire, így a szexet sem fogod élvezni,meg a párodnak is elég lesz egy idő után, nyugodj meg a tabi az összes fogamzásgátló közül a legtutibb!!Élvezd az életet, és ne szorongj!
2008. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két negatív teszt,tabi mellet még elmentél UHra?Nyugi már!Ha ennyire rettegsz a nemkívánt terhességtől,akkor inkább hagyd az egész szex témát pihenni néhány évig.A tabi sokkal biztosabb,mint az óvszer!Én is voltam ilyen,és én is inkább nem szexeltem.Pasi ide,pasi oda!Aztán benőtt a fejem lágya.
2008. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hanga86 ***** válasza:
4 hónap után már bőven védett vagy,így nem kell attól tartanod,h teherbe esel.csak szedd be mindig pontosan és élvezd az együttléteket!ennyi:)
2008. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!