Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség jelei és...

Korai terhesség jelei és premenstruációs tünetek, gyakorlatilag egy és ugyanazok. Ezek szerint a tünetek semmit nem jelentenek?

Figyelt kérdés
És semmit nem jelentenek a tesztek sem, mert tévedhetnek, vagy még nincs annyi hormon a szervezetben, hogy épp akkor kimutassa? Akkor csak az idő az egyedüli ami választ ad arra, hogy vaki gyermeket vár vagy sem? Nincs semmi plusz ami megkülönbözteti a kettő állapotot?
2011. jan. 3. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A tunetekre alapozni nem lehet annyira, mert tenyleg nem megbizhatoak. Azert a teszt a legtobb esetben kimutatja. De ha biztosra akarsz menni, elmehetsz vervetelre.
2011. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Illetve csak utólag derül ki, hogy az amit akkor érzett az ember, az már a baba miatt volt. Pl. nekem szúrkált a hasam beágyazódáskor. De akkor nem tudtam mi az, csak fursálltam, mert még sosem volt ilyen, de nem gondoltam babára sem, mert még nem volt tervben, illetve csak kicsit később. Aztán később olvastam, hogy az a beágyazódás lehetett. De a tünetek tényleg megegyeznek, és igen, csak az idő fog pontos választ adni. Ha azt nézzük, hogy a beágyazódás befejeződése kb. a 10. dpo körülre tehető,és ugye tünetek csak utána jelentkezhetnek, és a 14 dpo-nál már meg kell jönnie. Szóval azt a 4 napot szerintem ki lehet bírni, felesleges ezalatt a tünetekkel totozni, hogy vajon mitől van. Mert ez olyan dolog, hogyha az ember terhes, akkor úgy is minden amiatt van, ha meg nem, akkor semmi se. És ez csak utólag derül ki, ha már tudjuk a pontos választ. És azért a nemvárt napján, tehát a 14 dpo-n már a tesztek is általában kimutatják.
2011. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elvileg nekem 1-én kellett volna megjönnie, max 2-án , de nem jött meg.

Mellfeszülésem, néha émelygésem van, és ma nagyon elfáradtam, annyira, hogy le kellett feküdnöm délután. Ilyen egy évben egyszer fordul velem elő. néha görcsöl a hasam, de csak néha....gondolkozom, hogy most mi van, de nem jutok eredményre.:)))

2011. jan. 3. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lassacskan mar nyugodtan tesztelhetsz, csak reggel mindenkeppen. Remelem, pozitiv lesz:)
2011. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ohhh hát akkor már nyugodtan tesztelhetsz. Ilyenkor már a tesztek simán kimutatják. Én 3 nap késésnél este teszteltem pozitívat. Úgyhogy hajrá! Sok sikert, és írd majd meg az eredményt!
2011. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajna a terhesség első jelei és a premenstruációs panaszok tök egyformák. Engem minden hónapban pont ezért vezet félre.

A tüneteid simán lehetnek terhes tünetek, már nyugodtan tesztelhetsz. Szorítok

2011. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív.... és még mindig nem jött meg.
2011. jan. 4. 15:49
 8/9 anonim válasza:
na mi lett?
2023. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
összejött?
2023. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!