Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet újra próbálkozni?...

Mikor lehet újra próbálkozni? Nektek mikor jött össze? Hány hónap után eshetek újra teherbe?

Figyelt kérdés
Két hete volt egészségügyi kaparásom, mert sajnos elment a babánk. Nem volt életképes. Annyi véleményt hallottam, hogy mikor lehet újra próbálkozni, már nem tudom kire hallassak.
2011. jan. 5. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem júliusban volt missed. Sikeres terhességem leghamarabb október végén lett. Tehát kell pihenő bőven korai terhesség esetében ha nem volt komplikáció elég a hat hét egy vérzés de jobb ha kicsit többet pihentek rá érzelmileg is jobban viseled talán.

Tehát:

Ha minden rendben van 2-3 hónap pihenés feltöltödés vitaminszedés után belevághattok.

2011. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mivel volt kaparas ezert erdemes varni 3 honapot...az orvosod mit mondott?
2011. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Leginkább az orvosodra hallgass, ő tudja, hogy mit miért mondott. Az, hogy kinek mit ajánlott a dokija, az több dologtól is függ (milyen idős terhesség szakadt meg, volt-e probléma, volt-e már szülése, stb.). Nekem az első terhességem 9 hetesen ért véget missed ab-al. Utána 4-5 héttel jött meg a menzim, 6 hétre kellett visszamennem kontrollra. A dokim megvizsgált, mindent rendben talált és mondta, hogy lehet is próbálkozni. A köv. menzim már nem jött meg. :) Így nekem a műtét után a második hónapban már terhes voltam.


Kívánom, hogy mihamarabb egészséges babád szülessen!

2011. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez kb oylan mint a fogigatlo kerdes,orvosa valogatja,egyik azt mondja kell a szunet a szervezetnek valamelyik azon van hogy rogton lehet probalkozni.

Nekem spontan vetelesem volt,rogton probalkoztunk most 11hos a lanyom,normalis terhesegem volt.

2011. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az orvosom 6 hónapot mondott, de egy másik orvos 3 hónapot, a harmadik azt mondta, nem kell várni, csak az első mensit...

Szóval nem igazán tudom mikor próbálkozzunk újra. Ez a terhesség nagyon korán halt el, és ez volt az első terhességem is. De nem szeretnék sokat várni, nagyon szeretnénk már babát.

2011. jan. 5. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg, ha a kontrollon minden rendben volt és úgy érzed, hogy lelkileg is felkészültél egy újabb terhességre, akkor próbálkozzatok! Azt mondják, ha ilyenkor teherbe esel, akkor az azt jelenti, hogy a szervezeted készen áll! :)
2011. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!