Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhessegem a 6. heten...

A terhessegem a 6. heten missed abbal vegzodott. Eleg egy menzeszt varni az uj probalkozassal?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nekem is volt decemberben. Azt mondják, a méhnek vissza kell állnia eredeti méretére, ezért ajánlott minimum 2-3 menzit kivárni. Nekem hat hónapot ajánlott az orvosom, 12 hetesen voltam kaparáson.
2009. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben volt egy vetelesem 8 hetesen. Szepen kitisztultam nem kellett muvi befejezes. Nekem a doki azt mondta egy mensit varjunk meg es probalkozhatunk. Most eppen ezen vagyunk en irtam azt a kerdest par perce, hogy ‘Beagyazodas tortenhetett vagy peteeres?’ Szerintem mindenkinel mast mondanak. Gondolom ok latjak mi a helyzet a vizsgalaton meg milyen a mehed, mekkora volt a terhesseg stb. Engem huvelyi meg hasi ultrahanggal is megnezet a doki veteles utan egy hettel es azt mondta semmi akadaja a probalkozasnak csak varjunk meg egy mensit.

Sajnalom ami tortent de remelem hamarosan osszejon a baba mihelyt elkezdtek probalkozni.

2009. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a segitseget
2009. jan. 29. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem december elején volt missed-ab om 7 hetesen. Gyorsan helyrejöttem, dokim azt mondta 1 mensit mindenképpen várjunk, de utána próbálkozhatunk. Én akkor úgy váltam el tőle hogy jó, akkor februárban jövök:) Január elején megjött a mensim, ahogy elmúlt próbálkoztunk, és tegnap délután pozitívat teszteltem:) Így februárban tényleg megyek hozzá...:)
2009. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszoddal nagyon megorvendeztettel.
2009. jan. 29. 22:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia.Meg azt szeretnem kerdezni toled,hogy muszeresen fejeztek be a vetelest nalad??Nekem 3 honapot mondott a doki.En sokallom,de viszont ha nem varnak lehet megint igy vegzodne?
2009. jan. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!