Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A BMC-be járok meddőségi...

A BMC-be járok meddőségi kezelésre Dr. Skriba Eszterhez!?

Figyelt kérdés
Pénteken derült ki,hogy mind a két petefészkem el van zárodva,csak lombik jöhet szóba!Mennyibe kerül ott a lombik és mennyi idő??
2011. jan. 9. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan ide jártam csak Dr. Konchoz. Nem egy olcsó mulatság. De előre senki nem fog tudni összeget mondani neked mert mindenkinél más mennyiségű gyógyszer hatásos. Majd ha járni fogsz meglátod. Engem annó 3 éve Puregonnal stimuláltak és napi 300 ml. használtam, mert csak ennyivel tudtak megfelelően stimulálni de volt olyan is akinek elég volt napi 100 ml és volt akit 600 ml adott magának egy nap.

Annak idején 600 ml ára olyan 28000 Ft volt. Számold ki és szorozd be 12 nappal plusz a többi gyógyszer. És nagyon sokféle gyógyszert használnak és van rövid és hosszú protokol. Nekem az első beültetés sikerült és az is benne volt olyan 400000 Ft-ba. De régen írtam az összeget és lehurrogtak itt olyanok akik még lombikprogramban részt se vettek hogy nem kerül ennyibe. Hát nem tudom de az biztos, hogy nem olcsó. Pedig igazán sok lombikost ismerek de olcsón egyik se úszta meg.

A második beültetés olcsóbb lehet ha az elsőnél sikerült több petesejtet leszívni neked és letudtak fagyasztani neked többet mert akkor nincs ennyibe a fagyasztottat ültetnek be. Egy biztos megéri. Nagyon nehéz út vár rátok most, de soha de soha ne add fel. És kívánok nektek mihamarabbi gyerek áldást.

2011. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Kaáliba járok, és ez állítólag drágább, mint a aBMC, és volt már két lombikom. Az elsőnél 80.000-ből kijöttünk, a másodiknál meg 70.000-ből. Sok sikert Neked! Amúgy az ár az tényleg attól függ, mennyire reagál a tested a szurikra.
2011. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem két lombikom volt eddig (tavaly júniusban és novemberben) mind a kettő 140 ezer körül volt. Én is Skibánál kezdtem, de ott hagytam és átmentem Szűcshöz. Nekem hosszú protokolom volt, ami azt jelenti, hogy másfél hónapig tart egy lombik.
2011. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia ha Skriba Eszter t választod ( János kórházban most ) Barátnőmnek nemrég mondta el az árait.

Mindig a magánrendelőbe hív havonta 10.000 és a szülés plusz 100.000 forint állami kórházban. Valahogy hangulat függő Skriba Eszter , ha tudja kap pénzt nagyon rendes tud lenni.

2011. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Keszi Anita válasza:
A Skriba "doktornő" olyan amilyen a kinézete:undok, goromba,lekezelő. Ő pont az a típus aki miatt a páciensek rossz véleménnyel vannak az orvosokról.Úgy dolgozik, mint akinek teher a munkája és ha nincs plussz pénz a zsebben, ne számíts semmi jóra.(Hozzá jártam eddig,de nem tudtam tovább tűrni a viselkedését és besokalltam.)
2011. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régi bejegyzés, de mennyire igaz amit írtatok!

Egy kőbunkó, pénzéhes paraszt!Mi is ott hagytuk, mert ahogy az emberrel beszél, viselkedik, az nem emberhez méltó.

Hál Istennek tőlünk nem kapott egy fillért sem, az egész BMC-t ott hagytuk "szép emlékekkel" és átmentünk a Kaáliba, ahol olcsó gyógyszerrel elsőre összejött a babánk.

7 hós kiscsaj anyuja

2012. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!