Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec3. án jött meg 18. án...

Dec3. án jött meg 18. án voltunk együtt,26. án 2napig minimális "vérzésem" volt minden előjel nélkül, előtte sosem volt ilyen ráadásul a mensest mindig végig szenvedem görcsöléssel. Hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja hagytam abba a gyógyszert és azóta még nem állt be rendszeresre a havim.
2009. jan. 30. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha még nem állt be a havid,akkor én sztem az okozhatja a kevesebb vérzést,de azóta,több mint egy hónapja nincs semmi mensire utaló jel?Ha azt vesszük,hogy 23 napos volt az előző ciklusod,akkor ez most a 35.ciklusnapod,12 napja késik a mensid.MIért nem tesztelsz???Simán lehet baba.Ez már jóval a kimaradás után van,hacsak nem január az a december...

2009. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:S de igen, ELÍRTAM!:( jan .3án volt utoljára. viszont a gyógyszert nem először hagyom abba és ilyen még tényleg soha nem volt hogy csak 2 nap és minimális mennyiségű vérzésem lett volna, egyrészt mindig 5-6 napig megvan másrészt meg iszonyatos görcsök kisérik végig a napokat.
2009. jan. 30. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Első vagyok.Én a helyedben néznék egy tesztet hétfő-kedd tájékán,mert mikor én az ikrekkel terhes lettem,ilyen mensim volt!Nálad azért nem zárom ki a terhesség lehetőségét teljesen,én csinálnék pár nap múlva vagy egy Clearblue,vagy egy Gabriel tesztet,ezek elég nagy érzékenységűek,és akkor is reggeli első vizeletből!

Sok sikert,és azért majd írj,kérlek,mi lett az eredmény!

2009. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:))) ikrek.... az én nagymamám ikrek volt, és mindig is hol viccből hol komolyan de iker fiúkat szerettem volna, szeretnék, ezt csak azért mondom mert olyan "furcsa" hogy pont Te írtál nekem akinek ikrei vannak!! :)

sztem jövőhét közepén csinálok egy tesztet ha addiig nem jön meg!utána írok az eredményről.


köszi

2009. jan. 30. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!