Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez, csak az idegesked...

Mi lehet ez, csak az idegeskedés miatt késik szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerdán kéne megjönnie, de csak néha szúrkál a hasam (egyszer jobb másszor bal oldalon)... a folyásom elmúlt, mint ahogy szokott,A melleim duzzadtak, de igazából semmilyen más ráutaló érzésem nincs... Ilyenkor már mindig görcsölni szoktam.Lehet, hogy a stressz miatt késik, mert Anyagi gondok miatt rengeteget idegeskedem... Teherbeesés nem hiszem, hogy lehetséges, egyszer volt szex védekezés nélkül, de sajna nem ment el bennem, és előváladék nem jellemző a páromra...:(
2011. jan. 16. 10:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és másfél hetet beteg is voltam közben..:(
2011. jan. 16. 10:51
 2/4 anonim ***** válasza:
ha szerdára nem várod, akkor még nem késik. Vasárnap van. Vagy múlthétre vártad?
2011. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, 18-19-ére várom. Csak nagyon furcsa, hogy semmi görcs...
2011. jan. 16. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:

még addig görcsölhetsz, bár én örülnék neki, ha egy menstruációm görcsmentes lenne. :)

van olyan, hogy egy évben egy-két ciklus más mint a többi és nem áll a háttérben különösebb ok. Ez ugyanolyan, hogy nem mindig van peteérés sem.


Szerintem ezen ne aggódj.

2011. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!