Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensziszerű hasi fájdalom,...

A mensziszerű hasi fájdalom, mint babás tünet, mikor jelentkezett azoknak, akik aztán kismamás lettek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kb. mensi előtt egy héttel volt először görcsölés párszor,de csak pár másodpercig tartott és elég erős volt. Aztán a mensi körüli napon és utána már többször előfordult,de csak gyengén éreztem.

Emlékszem állandóan mentem a mosdóba,mert biztos voltam benne,hogy megjött,de mégsem. :)

2009. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem én is így végzem! Azért biztos, ami biztos, én már bekészítettem a betétet! :-)
2009. febr. 2. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nekem 3 napja kisebb nagyobb intenzitással olyan érzetem van,hogy megjött,de mégsem...és 3 napja késik:D

Persze lehet hogy megint a szervezetem játszik,de én csak szombaton tesztelek,hogy bizti legyen,meg persze addig meg is jöhet:(

A tüneteim közül érdemi a mellfeszülés(de az ultrabig)valamint a bágyadtság,és erre fel ma reggel hányással kezdtem a reggelt,de ezt be tudom annak,hogy a párom középső fia vasárnap szintén hányt,és valszín tőle kaptam el.Terhességi tünetnek még nagyon korai lenne.:)A mensiszerű érzés volt egyszer PÉ-kor,majd beágyazódás idején,illetve mensi előtt 1-2 nappal,de ez inkább hasszurka,mint görcs,és csak néha tör rám.

Reménykedek.

2009. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szorítok! írd meg, ha pozitív lett! ;)
2009. febr. 2. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt két nappal kezdődtek a nagyon erős görcseim.
2009. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!