Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfájdalom a luteális...

Mellfájdalom a luteális szakaszban menstruáció és terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt valaki úgy, hogy minden ciklusában peteéréstől mensiig mellfájdalma volt, de terhesség esetén semmi mellfájdalom nem jelentkezett pétől a nem vártig?
2011. jan. 18. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvastam már itt ilyenről, hogy mindig fájt a melle mensi előtt, aztán mikor terhes lett, akkor meg nem fájt neki, még csak nem is feszült.
2011. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!én pont így vagyok most.mensi előtt nagyon szoktak fájni.aztán amikor megkellett volna jönnie 13 nappal ezelőtt akkor kezdtek fájni a mellbimbóim.4 napja meg az egész melleim.

a lényeg h most nekem sem fájtak csak utána

2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem majdnem mindig fájt ovu után, de amikor terhes lettem, akkor semmi. Kicsit se volt érzékeny, azt hittem, téved a teszt. Hányinger megvolt, de a mellfájás csak jó 1 héttel a + teszt után kezdődött, akkor se túlzottan.

2011. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketteske ***** válasza:
Nekem is amikor nem voltam terhes majd leszakadtak a melleim, viszont mind a 2 terhesség elött ez elmaradt.
2011. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!