Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki kapott tüszőrepesztő...

Van aki kapott tüszőrepesztő szurit? Lett belőle egyből baba? Én még nem kaptam, de az orvos már említette. Most clostyt szedek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, igen, ez mindenképp kell, ha stimulálnak, mert a stimulálástól túlnőhetnek a tüszők és cisztává alakulhatnak át. Nekem négyszer volt clostys hónapom, de sajnos nem lett baba belőle. Azóta már lombikozunk. De ez persze nem általános, nekem két ismerősöm is van, akiknél ez hozott sikert. Egyiknek első, másiknak második hónapban. Sok sikert nektek!
2011. jan. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor szedtem már Clostit, de tüszőrepesztőt egyszer sem kaptam, mégis megrepedtek. Kisfiamnál az első Clostis hónap sikeres volt. Most megint próbálkozunk 1,5 éve. Tavaly 6 hónapig szedtem a Clostit, de nem lett baba. Aztán kihagytunk 8 hónapot(mármint próbálkoztunk, csak nem szedtem gyógyszert) és most megint szedem. Hétfőn megyek uh-ra remélem legalább két jó tüsző lesz, mert kettőből nagyobb az esély a sikerre. Anno kisfiamnál 3 szép nagy tüszőm volt. Egyébként elvileg mindkettőnkkel rendben van minden.
2011. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Énis szettem Clostyt és nem kaptam tüszőrepesztőt.A második hónapban sikerült.Ikrek lettek egy lány és egy fiú.
2011. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Volt egy vetélésem utána nem jött a baba!

Magándokihoz mentem,szednem kellet a costylbegitet jártam Uhra a gyógyszer hatására nöttek a petéim,ja és cak akkor szeretkezhetünk mikor a Doki monta,persze nem tartotuk be! Mindig azt mondtam a férjemnek most nem szabadna ám:),izgisebb volt!Nem is jött a baba,aztán kaptam irt fel szurit,mikor kellett be is adta,aztán hajra a következö 24 óra csak ...! Nyár volt lementunk a stanra,kivettünk egy szobát a parthoz közel,éreztem hogy szurkál az alhasam,meg fájt a szúri helye is! Néztük a gyerekes szülöket,álmodoztunk,este sokat ittunk ...!

Most van egy 20 hónapos kisfiunk,a mi Balatoni babánk!

Nálunk lett belöle egyböl baba!!!

2011. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött össze azzal sem,most szünet egy pár hónapig aztán lombik Nekünk is!
2011. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!