Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek nem mutatja ki a...

Ha valakinek nem mutatja ki a teszt hogy terhes és mégis az az mitöl van? 1-2 hónapos terhességre gondolok.

Figyelt kérdés
ugy értem hogy abszolut nem! Van egy ismerosom aki 3 honapos terhesen ment el, és a doki igazolta, kozben negativ tesztjei voltak. mi okozhatja ezt? de vérbol mindenképp kimutathato ugye?
2011. jan. 22. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az oka. De vérből kimutatható.
2011. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető, hogy hibás teszteket vett, vagy nem megfelelően használta őket
2011. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég érzékeny tesztet vettem, állítólag 3 napos terhességet kimutat. Aztán visszaszámolva, a 2 hetes terhességemet nem mutatta ki, pedig pont mellkasröntgenre mentem, és gondoltam, csinálok előtte egyet. Aztán a dokim közölte, h látja az 5 hetes petezsákomat!:))) Azt már nekem is kimutatta a teszt!:)))
2011. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

A 3 napos terhességet nem a peteéréstől kell számolni a tesztek esetében, hanem a beágyazódástól!!!!!!!!!

Hisz csak a beágyazódást követően kezd el hcg-t termelni a szervezet, és kell pár nap, hogy legyen annyi, ami kimutat. Ha azt nézzük, hpgy átlagosan kb. a peteérést követő 10. nap táján fejeződik be, akkor az a teszt 13-14 dpo-n mutatja ki. És akkor se biztos, mert nem tudni pontosan, h mikor ágyazódott be, és h a te szervezeted milyen ütemben termelte a hormont.

2011. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van, de nekem 6 hetes terhességet nem mutatott ki.Azóta 8 hónapos kisfiam van.10hetesen derült ki, hogy terhes vagyok, de azt már kimutatta.Encsi
2011. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan terhességem, hogy már fogantatástól számtott pár napon belül egyre intenzibben éreztem a jeleket, ami annyit jelent hogy akkor már bőven kellett lennie bennem HcG-nek( mellesleg a megtermékenytett petesejt már termel HcG-t a vándorlása alatt is, de az általában olyan csekély, hogy azért nem érezni, hanem csak beágyazódás után, ezért nem hülyeség és kizárható az akik azt mondják, elég sokan, hogy csak beágyazódás után észlelhet az ember bármit is) mégis a teszt amit már az elmaradt menstruáció után csináltam csak nagyon halovány csikocskát adott, el se birtam dönteni hogy ez most mi..
2011. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! én jövö 7en fogok tesztelni szerda körul. akkor leszek a 14dpo-n. remélem már pozi lesz.
2011. jan. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!