Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz (missed ab) utáni...

Abortusz (missed ab) utáni első menstruáció járhat kevés és inkább rózsaszínes vérzéssel? Milyen volt a beavatkozás után az első menszitek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Rózsaszín volt 2 napig,aztán beindult rendesen.Nekem eléggé fájt is.A vége meg barna lett.Nem hasonlított az eddigi mensimre.
2011. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rószaszin még nem a menszi, csak nem tud leválni rendesen a nyálkahártyád. Ha napokig nem jön meg rendesen, igyál palástfű vagy cickafarkfű teát (sárgatest hormon serkentő), az egy hét alatt max meghozza. Vagy ha gondolod, menj orvoshoz.
2011. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de nekem az első mensim baromi erős volt 2 napig, még ennyire sosem volt sok.Első nap úgy szoktam mindig, főleg éjszakára, hogy nagy tampont is meg betétet is használok, nehogy véletlenül balesetes legyen az ágynemű, nos, akkor reggel fürdőkád fölött kellett "tisztába tenni" magamat, mert különben mindig csupa vér lett volna.:S

Most kéne visszamennem kontrollra csütörtökön aggódnom kell? :(

Lehet valami nem oké...

2011. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most látom "mindig" helyett "mindent" akartam írni, bocsi
2011. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!