Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra várom a következő...

Szombatra várom a következő mensimet ugyanis januárban elmaradt. Lehetnek ezek arra utaló jelek, hogy meg fog jönni vagy vmi komolyabb gondot esetleg terhességet jelentenek?

Figyelt kérdés
Januárban elmaradt a mensim és szombatra várom a februárit. Eléggé izgatott vagyok folyton várom, hogy megjöjjön. Ma a wc papíron véres csíkokat láttam a délelőtt folyamán pedig barnás nyákot. De nekem ezelőtt nem nagyon fordultak elő ilyenek mensi előtt. A tesztjeim negatívak lettek és a doki is azt mondta, hogy nem vagyok terhes bár hozzátette, hogy lehet, hogy csak Ő nem tudta kitapintani mert még korai. A hasam annyira puffadt a méhem nagyobb mint volt korábban ... A petefészkeim fájdogálnak meg a derekam az utóbbi 1-2 hétben. Ebben a hónapban valószínűleg megjön majd? Jah és pluszban nyomás hatására folyadék jön ki a mellbimbómból. (már korábban is írtam..) előre is köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 5. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre ugysem tudnánk mit mindani,csak annyit vagy-vagy.Lehetnek menstruácios tünetek is de az emberi agy is sok mindenre képes ilyenkor.Minden esetre szoritok.Olvasgasd ezt:www.babavaro.blogter.hu
2009. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. remélem, hogy megjön! mert védekeztünk a párommal de attól félek, hogy valami hiba csúszhatott a dologba. nem megszakításos módszerrel persze ... hanem gumióvszerrel. de ettől függetlenül félek mert hébe-hóba vannak terhességi tüneteim és ugye előző hónapban el is maradt a menstruációm. és valami oka csak van annak, hogy nagyobbnak érzem a méhem ... de ezek a véres csíkok most kicsit megnyugtattak bár az az igazság, hogy előző hónapban amikor elmaradt néhány nap késés után ugyanilyen csíkokat láttam és mégsem jött meg ... szval fogalmam sincs :S
2009. febr. 5. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Már a stresszeléstől is késhet.
2009. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, korábban ezt is mondták már nekem. csak aggódom, hogy ilyen sokat késik ... köszönöm Neked is a segítséget!
2009. febr. 5. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, amit mondasz, TIPIKUSAN magas prolaktin-szintet jelent. Ez okozza a melledből a savószerű valami folyását, de azt is, hogy elmarad a ciklusod. Könnyen kimutatható vérből. Menj endokrinológushoz, és neki mondd a tüneteidet, a melledet mindenképp, ne nőgyógyásznak!
2009. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de a prolaktin szint növekedése méhnagyobodással jár együtt? meg petefészekfájdalommal és derékfájással, meg ugye ma ezek a véres csíkok ... ? olvastam már erről de ezek a tünetek nem szerepeltek a jellemző tünetek között. nem provokálás képpen kérdezem hanem mert én ezen a téren elég tudatlan vagyok ... nem nagyon volt még prolaktin szint növekedés a szervezetemben. tehát ha tundál segíteni azt megköszönném :-) dokihoz csak a jövő7en tudok elmenni. :(
2009. febr. 5. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, teljesen kiüti a rendes ciklust és kiforgat önmagadből, biológiai értelemben véve. Nekem is megvoltak a tünetek. Én azt hittem terhes vagyok, de a hőm esett. Aztán kiderült hogy nem, sőt nem is ovulálok (amúgy nekem gyenge vérzésem volt, 2 napig tartott az utóbbi sok évben). Na, és így mentem orvoshoz. Eleinte meddőség miatt, most örvendek, ha a holnapi eredményeim annyira jók, hogy nem kell magam kezeljem életfogytig autoimmun pajzsmirigybetegség miatt, ami a prolaktin-szint megugrását (is) okozza.
2009. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! de arra még mindig nem kaptam választ h ettől a méhememet is nagyobbnak érezhetem? mert én úgy érzem, hogy nagyobb és keményebb is picit ...
2009. febr. 6. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Én minden menzi előtt nagyobbnak érzem,a megvastagodott méhnyálkahártya miatt.
2009. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én most folyamatosan nagyobbnak érzem már lassan 2 hete ... mára vártam, de sajnos ma sem jött meg :-( helyette csak sárga folyásom van vagy színtelen. nem értem mitől lehet. de a petefészkeim néha fájdogálnak meg a hasam is. teljesen belezavarodtam már :( alig várom, hogy végre eljussak a dokihoz és megtudjam, hogy mi okozza ezeket a tüneteket mert ez a több mint 1 hónap elég stresszesen telt el ...
2009. febr. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!