Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! A munkahelyetek...

Lombikosok! A munkahelyetek hogyan tolerálja a programjaitokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy meg kell jelennetek időközönként orvosi vizsgálatokon,szabadságot kell kivenni pár napra,tehát váratlanul hiányozhattok.
2011. jan. 28. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos én minden lombik alkalmával elvesztettem a munkámat.2 hét pihi után már nem volt meg soha a melóm:(
2011. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A program miatt veszítetted el,azért ,mert már nem számítottál biztos munkaerőnek?
2011. jan. 28. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem lombikos voltam, de bejelentettem előre, hogy babázni szeretnénk és, ha összejön akkor is dolgozni szeretnék legalább a 30-ik hétig. Erre az első próbálkozásra összejött és be is jelentettem nagy örömömben a főnököméknek! Kár volt..kirúgtak. 2 éve dolgoztam náluk, családi vállalkozásukban egy hotelben. Nagyon szerettek engem én is a főnökasszonyomat, mint a pótanyukámat. Orvul jártak el velem. Munkaügyi bíróságra nem mentem, mert többe került volna az utazgatás egy másik városba, ami tőlünk 500km-re van, mint amit nyerek. Ugyanis a Kft. Debreceni székhelyű volt. Az elején rossz volt, hiányzott a munkám, szerettem ott dolgozni. :) Most már egy éves a babóm és szeretek itthon lenni vele :). Sok sikert a babóhoz, kívánom mielőbb beteljesüljön a vágyatok!
2011. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az előtted kérdező vagyok.

Én szerencsés vagyok ilyen téren. Egyet már végig csináltam és rendesek voltak velem. Nekem most is mint az előzőnél , rengeteg tulórám van , amit nálunk nem fizetnek ki. Ezeket a napokat be írhatom mintha ott lennék és így ki is fizetik. Amikor meg már beültetés van akkor az orvosom felvesz táppénzre. Az is rendes.

Most lesz az első neked?

2011. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Azért ezek nem annyira váratlan hiányzások, körülbelül lehet tudni mikor és mennyi időre hiányzik az ember. Ha egy kicsit is rugalms a főnök, akkor meg lehet oldani a szabadságokat. Azokat amúgy is ki kell adniuk valamikor. :-)

Nekem szerencsém volt, megmaradt a munkahelyem, és a kolegák drukkoltak nekem, hogy sikerüljön.

2011. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem drukkoltak, hogy sikerüljön, és visszavárnak. remélem, tényleg úgy is lesz:)
2011. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok:igen azért nem maradt meg a melóm,mert úgy voltak vele biztos sikerül és akkor majd nem akarok dolgozni.Pedig mindig biztosítottam a munkaadóimat hogy szeretnék akkor is melózni ha sikerül a lombik.Majd mikor 2 hét múlva kiderült nem sikerült,és hívtam a melóhelyemet hogy készen állok a munkára,akkor azt mondták rendbe ,majd hívnak amikor kellek.Azóta sem emelték rám a telefont,én meg csak vártam hogy hívjanak,és napok-hetek teltek el mire rájöttem sose fognak már hívni.És ezt már 4-szer csinálták meg velem.(4 lombikom volt)
2011. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehezen. A főnök tudta, a többieknek nem akartam híresztelni, de nagyon gyökerek voltak és most, h itthon vagyok terhesen, most is azok, mert miért nem megyek dolgozni.
2011. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Utolsónak: tényleg, miér tnem dolgozol?


Nálunk semmi gond nem volt egyébként a munkahelyemen ebből.

2011. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!