Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 10. nap körül volt...

Ha a 10. nap körül volt tojásfehérje folyásom és fájdogált a hasam alja, a 14. napon negatív az ovu teszt, de fáj a cicim, a váladék krémes, akkor mikor volt pé?

Figyelt kérdés
30 naposak a ciklusaim, ezért korainak tartom a 10. napot, de akkor voltak jelek. Sajnos a 14. napon sikerült vennem ovu tesztet, de nega volt, meg a 15. is, ma van a 16. délután tesztelek.Habár a nyákom már teljesen más, krémes, sűrű, kevés. Szerintetek?
2009. febr. 6. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetett akár a 14.napon is a tüszőrepedés, amikor negatívat jelzett. Lehet, hogy ha előtte megcsináltad volna, akkor előző napon pozitív lett volna.

Nekem a pozitív ovu teszt előtt 1-2 nappal már megjelenik a tojásfehéres nyák, de akkor pl. még nem szokott fájni a petefészkem. Most is a pozitív ovu-s napon fájt, de akkor a folyásom már inkább krémes volt. Bár nem olyan nagyon sűrrű, mint utána.

2009. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül félidőben van pé. Én is mindíg arra koncentráltam és nem lettem terhes. Viszont egyszer amikor meg voltam győződve hogy kicsúsztunk az időből 18. napon akkor estem teherbe. Szóval lehet hogy neked meg korábban van peteérésed. Következő alkalommal próbáld ki a tesztet akkor amikor meg vannak a pé. tüneteid, nem baj ha a 10-napon van.
2009. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. febr. 6. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!