Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhes vitaminok segítenek...

A terhes vitaminok segítenek a hányinger ill rossz gyomor tüneteit csökkenteni? Vagy mi az, mai használ?

Figyelt kérdés
Most vagyok 6+1 hetes és idáig elvoltam, csak ritkán jöttek rám a fenti tünetek, tegnap óta viszont folyamatos, pedig azt hittem megúszom! Az előző terhességemnél is 3,5 hónapig szenvedtem, most nem akarok! :-(
2011. jan. 31. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A reggeli rosszullétekre anyósom (egyetlen) hasznos ötletét alkalmaztam: még felkelés,felülés előtt valamennyire fekve megittam kb 3 korty tejet.

Csak ez segített.


Napközben folyamatosan émelyegtem,megállás nélkül,de sosem hánytam.


Ha ettem pár falat bármit,akkor enyhült egy kicsit,de aztán vissza is tért.

A 12-14 hét környékén elmúltak ezek a tünetek.

2011. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a vitamin fokozta a hányingert, sőt most hogy a második babára készülünk, szedem a vitamint, és időnként erős hányinger fog el, miután bevettem kb fél órával.
2011. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem veszek fölöslegesen terhesvitamint.
2011. jan. 31. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem segített semmi,megpróbáltam én mindent,gyömbér,keksz,savlekötő,vitaminok,b6,stb.Aminek ki kellett jönnie az kijött,még akkor is ha két pofára zabáltam mert olyan finom volt.Az egyetlen dolog ami segített,az idő volt.
2011. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
éhgyomorra, még ágyban fekve egy pár korty coca cola, vagy gyömbér.
2011. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre homeopátiás szerek.Azokat nyugodtan szedheted.
2011. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!